Prejsť na hlavný obsah

Ako si vybrať high-tech erotickú pomôcku

Milujete najmodernejšie technológie a high-tech novinky v elektronike? A čo v erotike? Premýšľali ste niekedy nad kúpou smart erotickej pomôcky?
Výrobcovia ušli na ceste za potešením veľký kus cesty, a tak na trhu nájdete inteligentné vibrátory alebo vibračné vajíčka, ktoré sa dajú ovládať telefónom trebárs z druhej strany zemegule. A s takými hračkami… sa už nikdy nebudete cítiť osamelo.


V čom je high-tech iné?

High-tech erotické pomôcky ponúkajú nespočetné možnosti, ukážu vám úplne nový a nepoznaný rozmer sólo erotiky a nepochybne aj okorenia váš partnerský sex.
Zásadným rozdielom a výhodou oproti bežným hračkám je možnosť ovládania smartfónom alebo inteligentnými hodinkami. Využijete to napríklad na dlhých pracovných cestách, keď sa s partnerom alebo partnerkou spojíte pomocou videochatu a necháte sa aj na diaľku priviesť na vrchol blaha.

Ak patríte medzi hráčov, iste objavíte v high-tech erotike nečakaný herný náboj. V mobilnej aplikácii totiž môžete postupovať do ďalších levelov, sledovať počet spálených kalórií alebo si nastaviť vlastný „tréningový plán”.

A čo hovoríte na režim vibrácií v rytme vašej milovanej hudby? Podľa nás je to dosť cool.

 

Inteligentné vajíčko

Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie je malá, ale veľmi výkonná hračka pre objavovanie nových možností. Patrí medzi jednu z najobľúbenejších erotických pomôcok a doslova vyzýva na experimenty a hravosť nielen osamote, ale aj v páre.
Vibračné vajíčka majú taký hebký silikónový povrch, že sa s nimi budete chcieť pomaznať. Pre ľahké a príjemné zavedenie použite lubrikant na vodnej báze, ktorý silikónu neuškodí. Vajíčko sa používa jednoducho a veľmi intuitívne. Väčšiu časť zavediete do vagíny a potom si už len užívate príjemné vibrácie.

Vajíčka majú až 10 univerzálnych programov a ponúkajú nespočetné možnosti pri vytváraní vlastných. Tie si môžete uložiť do zoznamu a milovaným vibráciám sa oddávať opakovane.
Maximálne uspokojenie sľubuje hudobný režim, v ktorom vajíčko vibruje v rytme vašej obľúbenej hudby. Či už ste fanúšikom Beethovena, latinskej samby alebo niečoho tvrdšieho, garantujeme vám, že počúvanie hudby už nikdy nebude ako predtým.
Patríte medzi ženy, ktoré milujú tajomstvá? S vajíčkom si bez obáv môžete užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Pokojne v bare alebo na dlhých nudných školeniach. Zavedené vajíčko sa totiž nedá nijak spoznať ani počuť. A jediné, čo vás môže prezradiť, je blažený úsmev.

Tip! Cítite, že potrebujete posilniť panvové dno? Vibračné vajíčko je dobrým pomocníkom!

 

Párové vibrátory na diaľkové ovládanie

Vibrátory prešli v poslednom čase revolúciou a vzhľadom pripomínajú dizajnové hračky najrôznejších tvarov a farieb. Okrem dizajnu inovujú výrobcovia aj technologickú stránku. Poznáte napríklad párový smart vibrátor?
Vizuálne a funkčne je podobný vibračnému vajíčku. Spoznáte ho podľa tvaru U, vďaka ktorému stimuluje v jednej chvíli klitoris, bod G aj partnerov penis. Ako?! Jednoducho. Jedno rameno zavediete spoločne s partnerovým penisom dovnútra, druhé vás uspokojí zhora na klitorise. A pretože je obrázok viac než tisíc slov, kuknite nižšie, ako vlastne taký párový vibrátor vyzerá a… zapojte fantáziu.
Pri výbere akejkoľvek erotickej pomôcky berte do úvahy aj jej vodotesnosť, pretože nie každú hračku môžete použiť aj vo vani alebo v sprche.

Jedna aplikácia, mnoho pomôcok

Absolútny must have v nočnom stolíku každej ženy by mal byť stimulátor klitorisu. Malá a veľmi decentná hračka, ktorá kombinuje nezabudnuteľné tlakové vlny s vibráciami. Do cieľovej rovinky vás navedie za niekoľko málo minút a bežne ho dostať aj v roztomilej cestovnej verzii, ktorá sa vmestí do každej kabelky.
A čo pre partnera? Vyskúšajte trebárs vibračný krúžok, ktorý (šetrne!) priškrtí prietok krvi v penise, a tak umožní dlhšiu a pevnejšiu erekciu. Spravidla ponúka niekoľko vibračných intenzít, ktoré ovládate priamo na krúžku pre uspokojenie oboch.