Jeanne ArthesCassandra Rose Intense darčeková sada na telo pre ženy

Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense darčeková sada na telo pre ženy
Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense darčeková sada na telo pre ženy
darčeková sada na telo pre ženy
9,90

Na sklade | Kód: JAR05300

parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 150 ml

1
Večerné doručenie
už zajtra streda 19. 1. 2022
Osobný odber
už zajtra streda 19. 1. 2022

Luxusná vôňa bude vždy tou pravou voľbou, ak chcete naozaj potešiť. Dámska parfémová sada Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense v krásnom balení radosť obdarovanej ešte znásobí. Stavte na kúzlo dokonale zladenej sady, do ktorej sa na prvý pohľad zamiluje každá žena.

Vlastnosti:

  • parfumovaná kozmetika predĺži výdrž vône
  • vôňa darovaná v sade znásobí radosť
  • skvele sa hodí ako darček

Obsah sady:

  • parfémovaná voda 100 ml
  • tělové mléko 150 ml

Zloženie

Druh vône
aromatická, kvetinová
Typ sady
darčeková sada

Francúzske parfémy Jeanne Arthes sú symbolom prestíže a dobrého vkusu. Ak totiž hľadáte parfém, ktorý má jedinečné čaro a šarm, potom vás parfémy Jeanne Arthes úplne nadchnú.
Parfémy Jeanne Arthes v sebe ukrývajú botanické zložky z domácich regiónov Provence. Vyznačujú sa premyslenou kompozíciou, okúzľujúcou arómou a veľmi dobrou výdržou. Všetky tieto vlastnosti robia z parfémov Jeanne Arthes naozaj luxusnú záležitosť.
Spoločnosť Jeanne Arthes bola založená v roku 1978 vo francúzskom Grasse a veľmi skoro sa rozrástla. V roku 1987 boli vďaka veľkému úspechu a záujmu zákazníkov zaistené finančné prostriedky na nákup vlastných výrobných závodov v Grasse. V roku 1995 sa začali parfémy Jeanne Arthes dostávať tiež na masový trh predajcov po celom svete.