Prejsť na hlavný obsah

Jeffree Star Cosmetics

Jeffree Star Cosmetics

Rovnako neohrozená, originálna a rebelská ako jej zakladateľ je americká značka dekoratívnej a ošetrujúcej kozmetiky Jeffree Star Cosmetics. Inšpirujte sa odvážnymi farebnými kombináciami, buďte kreatívni, nedajte sa zväzovať konvenciami, riskujte, bavte sa a predovšetkým buďte hrdí na to, kto ste.

 

 Značku Jeffree Star Cosmetics založil v roku 2014 americký beauty influencer, vizážista a youtubová hviezda Jeffree Star. Ponúka široké portfólio produktov dekoratívnej kozmetiky, ako sú púdre, rozjasňovače, paletky očných tieňov alebo rúže v mnohých farebných a sýtych odtieňoch a originálnych obaloch. Produkty sa navyše pýšia vegánskym a cruelty-free zložením. 

Nebojte sa vystúpiť z davu a vyskúšajte tisíce farebných kombinácií, ktoré ponúkajú produkty Jeffree Star Cosmetics. Za zmienku určite stojí ikonický tekutý matný rúž Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipsticks, ktorý vydrží v perfektnom stave dlhé hodiny. Váš pohľad pomôže zvýrazniť paletka očných tieňov Jeffree Star Cosmetics Orgy Artistry Palette, ktorá ponúka perfektné nude odtiene, alebo paletka očných tieňov Jeffree Star Cosmetics Jawbreaker Palette s množstvom odvážnych farebných kombinácií.

Mihalnice až do nebies zaistí maskara Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara a rozžiariť pohľad vám pomôže rozjasňovač Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost™. Nebojte sa experimentovať a vytvorte si perfektné líčenie s produktmi Jeffree Star Cosmetics.

celý text skryť text