Prejsť na hlavný obsah

Kérastase Specifique Divalent

NEKONEČNÁ VOJNA S MASTNÝMI VLASMI

Mastná vlasová pokožka môže byť skutočnou prekážkou na ceste za zdravými a krásnymi vlasmi.

Pri používaní nevhodných produktov sa čerstvo umytým vlasom rýchlo zamastia korienky, čo vás prirodzene núti k tomu, aby ste ich znova umyli. Ale umývanie s produktami, ktoré nevytvárajú správnu rovnováhu, len stimuluje vlasovú pokožku k nadmernej tvorbe séba. A vlasy čoskoro prosia, aby ste ich opäť umyli. Až doteraz...

NAVŽDY SVIEŽE VLASY

Kérastase predstavuje SPECIFIQUE DIVALENT, kompletnú rutinu pre starostlivosť o mastné korienky a scitlivené dĺžky. Trojica produktov, ktoré nepretržite regulujú hladinu séba a zároveň hydratujú suché dĺžky, vďaka čomu sú vlasy hebké, jemné a zachovávajú si dlhodobý pocit sviežosti. 

celý text skryť text

100 % RECYKLOVANÉ A RECYKLOVATEĽNÉ OBALY

Okrem vlasov sa značka Kérastase zaviazala starať sa o našu budúcnosť a svet, v ktorom žijeme. S príchodom novej éry „zodpovedného luxusu“ sú naše ikonické obaly od šampónov vyrobené zo 100 % recyklovaného plastu*.

*Okrem uzáveru, prísad a farieb. 

celý text skryť text

3 KROKY K SVIEŽOSTI

IKONA SVIEŽOSTI
SPECIFIQUE BAIN DIVALENT
Šampónový kúpeľ pre reguláciu kožného séba

Bežné šampóny vlasovú pokožku agresívne odmasťujú, čo vedie k zvýšenej tvorbe mazu. Toto ľahké krémové zloženie upokojuje vlasovú pokožku, zmierňuje tvorbu mazu a zároveň vyživuje vlasy, ktoré sú sctilivené v dôsledku nadmerného umývania.

Objaviť

celý text skryť text

SVIEŽI DETOX
SPECIFIQUE ARGILE ÉQUILIBRANTE
Víkendový čistiaci íl

Udržať mastnú vlasovú pokožku v rovnováhe si vyžaduje viac ako pravidelné čistenie. Pre použitie raz týždenne, tento prečisťujúci šampón prichádza v jedinečnom krémovo-zelenom zložení s luxusnou zemitou textúrou, ktorá vlasy zanechá hebké a lesklé. 

Objaviť

celý text skryť text

SVIEŽOSŤ NADOVŠETKO
SPECIFIQUE MASQUE RÉHYDRATANT
Intenzívna hydratačná gélová maska

Aj mastné vlasy môžu mať suché dĺžky a končeky, najmä ak si vlasy často umývate nevhodnými produktami. Toto jedinečné ľahké zloženie so sviežou vôňou predstavuje novú verziu intenzívneho balzamu na vlasy, ktorý vlasom zároveň dodáva starostlivosť na miestach, kde to najviac potrebujú. 

Objaviť

celý text skryť text