Prejsť na hlavný obsah

Kérastase Chronologiste

Rovnako ako sa časom mení naša pleť, menia sa i naše vlasy. Zatiaľ čo mnohé ženy zaradia anti-aging kozmetiku do svojej rutiny už okolo veku 25 rokov, starostlivosť o vlasy tomu neprispôsobia. Pritom správne ingrediencie dokážu vlasy udržať zdravé, pružné a žiarivé oveľa dlhšie. Rad produktov Kérastase Chronologiste bol vyvinutý tak, aby vlasovej pokožke a vláknu poskytol profesionálne riešenie v prevencii proti predčasným známkam starnutia

celý text skryť text

Objavte Chronologiste rutinu zloženú zo 6 účinných anti-aging produktov, ktoré kombinujú pokrokovú technológiu a zmyslový zážitok.

Detox

Profesionálna anti-aging revitalizačná rutina začína dôkladnou detoxifikáciou vlasovej pokožky pomocou Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant. Použitie tejto starostlivosti pred umytím zbavuje až o 96 % viac častíc znečistenia než samostatné použitie šampónu. Pokožku zanecháva sviežu a pripravenú vstrebať účinné látky. 

celý text skryť text

Očista

Dôkladná očista pokračuje použitím šampónu Kérastase Chronologiste Bain Régénérant. Kyselina hyalurónová viditeľne hydratuje vlasové vlákno, čo je kľúčové pre zachovanie jeho pružnosti a lesku, ktoré sa s pribúdajúcim vekom strácajú. Pravidelná dávka antioxidačných zložiek v šampóne vám zas pomôže dosiahnuť pevnejšie a odolnejšie vlasy.

celý text skryť text

Výživa

Maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant v ďalšom kroku vašej anti-aging rutiny intenzívne vyživí vlasové vlákno vďaka ingrediencii Abyssine. Táto vzácna a vysoko účinná molekula pochádza z hlbín mora. Abyssine pomáha skľudňovať pokožku hlavy a vlasové vlákno vypĺňa a hydratuje. Maska vás taktiež zbaví krepatenia a dodá vlasom zamatovo hebký pocit.

celý text skryť text

Ochrana

Detoxifikované a vyživené vlasy pripravte na styling štvrtým krokom v rutine pomocou Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant. Táto termoochrana chráni vlasy pred poškodením teplotou až do 230 °C a súčasne zvýrazňuje ich lesk. Obsahuje vitamín E, ktorý znižuje negatívny vplyv UV žiarenia na kvalitu vlasu, čo je dôležité v prevencii predčasného starnutia vlasového vlákna.

celý text skryť text

Lesk

Vlasová kutikula sa postupne oslabuje, čím vlasy prichádzajú o svoj lesk, sú krehké a ľahko sa poškodia. Vyživujúci parfumovaný olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum bude skvelým doplnkom vašej anti-aging rutiny, pretože vlasom dodá extra hydratáciu, posilní vlasové vlákno a eliminuje rozštiepené končeky. Kombinácia tónov perzskej limetky, čajovej ruže a ľahkých driev navyše podtrhne sofistikovanosť vašej osobnosti. 

celý text skryť text

Regenerácia

Vašu anti-aging rutinu zakončite sérom Kérastase Chronologiste Serum Universel, ktoré dokáže vlasy viditeľne transformovať. Kapsle v podobe kaviáru udržujú ingrediencie v ich najúčinnejšej forme, vďaka čomu sérum vlasy i pokožku komplexne revitalizuje a výrazne zlepšuje ich kvalitu. Táto bezoplachová starostlivosť môže byť aplikovaná do suchých aj vlhkých vlasov alebo ako nočné sérum.

celý text skryť text