Kérastase Chronologiste

Rovnako ako sa časom mení naša pleť, menia sa i naše vlasy. Zatiaľ čo mnohé ženy zaradia anti-aging kozmetiku do svojej rutiny už okolo veku 25 rokov, starostlivosť o vlasy tomu neprispôsobia. Pritom správne ingrediencie dokážu vlasy udržať zdravé, pružné a žiarivé oveľa dlhšie. Rad produktov Kérastase Chronologiste bol vyvinutý tak, aby vlasovej pokožke a vláknu poskytol profesionálne riešenie v prevencii proti predčasným známkam starnutia

Objavte Chronologiste rutinu zloženú zo 6 účinných anti-aging produktov, ktoré kombinujú pokrokovú technológiu a zmyslový zážitok.

Detox

Profesionálna anti-aging revitalizačná rutina začína dôkladnou detoxifikáciou vlasovej pokožky pomocou Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant. Použitie tejto starostlivosti pred umytím zbavuje až o 96 % viac častíc znečistenia než samostatné použitie šampónu. Pokožku zanecháva sviežu a pripravenú vstrebať účinné látky. 

Očista

Dôkladná očista pokračuje použitím šampónu Kérastase Chronologiste Bain Régénérant. Kyselina hyalurónová viditeľne hydratuje vlasové vlákno, čo je kľúčové pre zachovanie jeho pružnosti a lesku, ktoré sa s pribúdajúcim vekom strácajú. Pravidelná dávka antioxidačných zložiek v šampóne vám zas pomôže dosiahnuť pevnejšie a odolnejšie vlasy.

Výživa

Maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant v ďalšom kroku vašej anti-aging rutiny intenzívne vyživí vlasové vlákno vďaka ingrediencii Abyssine. Táto vzácna a vysoko účinná molekula pochádza z hlbín mora. Abyssine pomáha skľudňovať pokožku hlavy a vlasové vlákno vypĺňa a hydratuje. Maska vás taktiež zbaví krepatenia a dodá vlasom zamatovo hebký pocit.

Ochrana

Detoxifikované a vyživené vlasy pripravte na styling štvrtým krokom v rutine pomocou Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant. Táto termoochrana chráni vlasy pred poškodením teplotou až do 230 °C a súčasne zvýrazňuje ich lesk. Obsahuje vitamín E, ktorý znižuje negatívny vplyv UV žiarenia na kvalitu vlasu, čo je dôležité v prevencii predčasného starnutia vlasového vlákna.

Lesk

Vlasová kutikula sa postupne oslabuje, čím vlasy prichádzajú o svoj lesk, sú krehké a ľahko sa poškodia. Vyživujúci parfumovaný olej Kérastase Chronologiste Huile De Parfum bude skvelým doplnkom vašej anti-aging rutiny, pretože vlasom dodá extra hydratáciu, posilní vlasové vlákno a eliminuje rozštiepené končeky. Kombinácia tónov perzskej limetky, čajovej ruže a ľahkých driev navyše podtrhne sofistikovanosť vašej osobnosti. 

Regenerácia

Vašu anti-aging rutinu zakončite sérom Kérastase Chronologiste Serum Universel, ktoré dokáže vlasy viditeľne transformovať. Kapsle v podobe kaviáru udržujú ingrediencie v ich najúčinnejšej forme, vďaka čomu sérum vlasy i pokožku komplexne revitalizuje a výrazne zlepšuje ich kvalitu. Táto bezoplachová starostlivosť môže byť aplikovaná do suchých aj vlhkých vlasov alebo ako nočné sérum.