Kryolan Dermacolor Camouflage Systemfixačný púder veľké balenie

Kryolan Dermacolor Camouflage System fixačný púder veľké balenie
Kryolan Dermacolor Camouflage System fixačný púder veľké balenie
odtieň P 11 60 g
33,90

Kód: KRY0903 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Kryolan Dermacolor Camouflage System

Produkt na fixáciu líčenia Kryolan Dermacolor Camouflage System je nenahraditeľným pomocníkom, ktorý zaistí, že váš make-up bude stále perfektný aj po niekoľkých hodinách.

Vlastnosti:

  • dlhodobá fixácia make-upu
  • zaisťuje bezchybný vzhľad
  • zamedzuje rozmazávaniu a blednutiu líčidiel
  • prekrýva nedokonalosti pleti a zjednocuje jej odtieň

Použitie:
Nanášajte púder na tvár štetcom alebo hubkou pre matný vzhľad pleti a dlhodobú fixáciu.

O značke Kryolan

Nemecká spoločnosť Kryolan sa venuje výrobe make-upov určených na použitie vo filmovom, divadelnom i televíznom priemysle. Počas svojej doterajšej existencie vytvorila a zdokonalila niekoľko stoviek farebných odtieňov. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 16 000 produktov, ktoré sa predávajú v cca 80 krajinách.

Líčidlá Kryolan sú spoľahlivé, bezpečné a plne kompatibilné s pleťou. Ľahko sa aplikujú a dlho vydržia. Väčšina z nich je vhodná na každodenné nosenie. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež špičkové príslušenstvo – kozmetické štetčeky, pinzety a iné.

Kryolan kladie veľký dôraz na výskum, preto neustále hľadá nové účinné ingrediencie. Vďaka tomu vznikol napríklad inovatívny rad Dermacolor, ktorý si získal uznanie popredných klinických dermatológov. Make-upy Kryolan predstavujú voľbu číslo jeden pre profesionálnych vizážistov a stylistov z celého sveta.

Na prípravky Kryolan nedá dopustiť ani veľa slávnych osobností – za všetkých menujme aspoň hviezdu reality show Kim Kardashian, speváčku a tanečnicu Nicole Scherzinger či herečku Cameron Diaz. Značka Kryolan určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po vzhľade hollywoodskych celebrít, chcú podčiarknuť a zvýrazniť svoju osobitosť, sú nároční a neuspokoja sa s málom. ít.

Recenzie Kryolan Dermacolor Camouflage System