La Roche-PosayAnthelios XL ultra ľahký fluid bez parfumácie SPF 50+

2×
La Roche-Posay Anthelios XL ultra ľahký fluid bez parfumácie SPF 50+
La Roche-Posay Anthelios XL ultra ľahký fluid bez parfumácie SPF 50+
50 ml

Kód: LRP1485 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte produkty La Roche-Posay nad 30 € a zadarmo vám k objednávke pribalíme 15 ml upokojujúce telové mlieko La Roche-Posay Lipikar Lait Urea 5+.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis La Roche-Posay Anthelios XL
Vlastnosti

Ultra ľahký fluid bez parfumácie La Roche-Posay Anthelios XL obsahuje ochranný faktor SPF 50+ a komplex účinných látok, ktoré ochránia vašu pokožku pred silným UVA a UVB žiarením.

Vlastnosti:

  • poskytuje vysokú ochranu proti UVA a UVB žiareniu
  • je vhodný pre tú najcitlivejšiu a na slnko intolerantnú kožu
  • má ultra ľahkú fluidnú textúru a je nekomedogénny
  • ľahko sa aplikuje a nezanecháva biele škvrny

Hlavné ingrediencie:

  • ochranný faktor SPF 50+
  • XL-Protect – veľmi silná ochrana proti UVB a UVA
  • termálna voda La Roche-Posay – upokojuje a pôsobí ako antioxidant
  • dermatologicky testované
  • bez parfumácie

Ako aplikovať:
Naneste produkt pred vystavením kože slnečnému žiareniu. Aplikáciu často a v dostatočnom množstve opakujte – zvlášť po kúpaní, v prípade potenia alebo osušenia sa uterákom.

Dôležité upozornenie

Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Ochranný faktor
veľmi vysoká ochrana (SPF 50+)

O značke La Roche-Posay

Francúzska značka dermatokozmetiky La Roche-Posay je známa svojou intenzívnou spoluprácou s dermatológmi a záväzkom pomáhať zlepšovať život ľuďom s citlivou pleťou. Preto majú prípravky La Roche-Posay minimalistické zloženie a sú vytvárané na základe striktnej charty výroby.

Rady prípravkov La Roche-Posay sú prispôsobené špecifickým požiadavkám všetkých typov citlivej pokožky a ponúkajú riešenie ľuďom, ktorých trápi pokožka intolerantná, reaktívna, atopická alebo so sklonom k akné. Nevyhnutným základom každého prípravku je Termálna voda z La Roche-Posay, ktorá má antioxidačné a terapeutické vlastnosti a okamžite upokojuje citlivú a podráždenú pokožku.

Dermatokozmetika La Roche-Posay svoju kvalitu dokazuje nielen preukázateľnými výsledkami klinických štúdií, ale aj početnými odporúčaniami popredných dermatológov.

Recenzie La Roche-Posay Anthelios XL2