La Roche-PosayAutohelios samoopaľovacia hydratačná gélová starostlivosť pre citlivú pleť

6×
La Roche-Posay Autohelios samoopaľovacia hydratačná gélová starostlivosť pre citlivú pleť
La Roche-Posay Autohelios samoopaľovacia hydratačná gélová starostlivosť pre citlivú pleť
100 ml

Kód: LRP0022 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte produkty La Roche-Posay nad 30 € a zadarmo vám k objednávke pribalíme 15 ml upokojujúce telové mlieko La Roche-Posay Lipikar Lait Urea 5+.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis La Roche-Posay Autohelios
Vlastnosti

Samoopaľovacia hydratačná gélová starostlivosť La Roche-Posay Autohelios dodá pokožke prirodzený opálený a zjednotený vzhľad bez nutnosti vystaviť sa slnečnému žiareniu.

Vlastnosti:

  • po aplikácii má pokožka opálený vzhľad bez toho, aby bola vystavená slnku
  • prirodzene zjednotí tón pokožky
  • gélová textúra sa príjemne roztiera
  • vhodný najmä pre citlivú pokožku, ktorá sa nesmie vystavovať slnku

Hlavné ingrediencie:

  • termálna voda z La Roche-Posay – má antioxidačné a prebiotické účinky

Ako aplikovať:
Aplikujte rovnomerne na tvár a telo. Obzvlášť dbajte na správne rozotretie okolo obočia, vlasových korienkov, na lakťoch a kolenách. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky.

Dôležité upozornenie

Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
citlivá

O značke La Roche-Posay

Francúzska značka dermatokozmetiky La Roche-Posay je známa svojou intenzívnou spoluprácou s dermatológmi a záväzkom pomáhať zlepšovať život ľuďom s citlivou pleťou. Preto majú prípravky La Roche-Posay minimalistické zloženie a sú vytvárané na základe striktnej charty výroby.

Rady prípravkov La Roche-Posay sú prispôsobené špecifickým požiadavkám všetkých typov citlivej pokožky a ponúkajú riešenie ľuďom, ktorých trápi pokožka intolerantná, reaktívna, atopická alebo so sklonom k akné. Nevyhnutným základom každého prípravku je Termálna voda z La Roche-Posay, ktorá má antioxidačné a terapeutické vlastnosti a okamžite upokojuje citlivú a podráždenú pokožku.

Dermatokozmetika La Roche-Posay svoju kvalitu dokazuje nielen preukázateľnými výsledkami klinických štúdií, ale aj početnými odporúčaniami popredných dermatológov.

Recenzie La Roche-Posay Autohelios6