La-Tweez

Značka La-Tweez je svetovo preslávená svojimi unikátnymi svietiacimi pinzetami, vďaka ktorým sa pre vás úprava obočia stane úplnou hračkou!

 

Už vás nemusí trápiť zlé osvetlenie, kvôli ktorému na svoje obočie nevidíte a ľahko prehliadnete drobné chĺpky. S pinzetami La-Tweez si totiž na svoje obočie môžete dôkladne posvietiť!

Populárne pinzety La-Tweez sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, skvele sa držia v ruke a majú špeciálne zbrúsené hrany, vďaka ktorým dokážu uchopiť aj ten najmenší chĺpok. Od bežných pinziet sa však pinzety La-Tweez tiež líšia zabudovanou LED diódou, ktorá svojim ultra tenkým lúčom svetla dokonale osvetlí vaše obočie a umožní tak uvidieť aj tie najhoršie dohľadateľné chĺpky. Súčasťou pinziet La-Tweez je tiež kompaktné cestovné puzdro so zabudovaným zväčšovacím zrkadielkom, vďaka ktorému si budete môcť bez problémov upraviť svoje obočie kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem unikátnych svietiacich pinziet vyrába značka La-Tweez tiež ďalšie inovatívne kozmetické pomôcky, ktoré uľahčujú ženám starostlivosť o svoj vzhľad.

celý text skryť text

Mrzí nás, že ste nenašli, čo ste hľadali. Veríme však, že si vďaka našej širokej ponuke vyberiete iný produkt, ktorý vám urobí rovnakú radosť.