Prejsť na hlavný obsah

L'Occitane

O značke L'Occitane

Voňavá kozmetika s obsahom kvalitných prírodných ingrediencií pochádzajúca zo slnečného Provensalska, to je francúzska značka L’Occitane. Zo širokého portfólia značky si môžete vybrať produkty pleťovej, telovej aj vlasovej starostlivosti pre mužov i ženy, a dokonca aj parfumovanej či toaletnej vody.

Príbeh značky L’Occitane sa začal písať roku 1976. Vtedy jej zakladateľ Olivier Baussan začal destilovať esenciálny olej z rozmarínu a predávať ho na trhoch vo svojom milovanom Provensalsku. Kozmetika L’Occitane sa pýši obsahom esenciálnych olejov a prírodných ingrediencií, ktorých presné pomery sú vyladené podľa princípov fototerapie a aromaterapie.

 

Značka dbá na kvalitu surovín aj na udržateľný spôsob ich získavania, a pretože je pre ňu príroda aj ľudia na prvom mieste, zakladá si na dodávkach surovín od miestnych pestovateľov – od slamienkových polí na Korzike až po levanduľové polia v Provensalsku. Objavte to najlepšie z prírody a podľahnite jedinečnému čaru Provensalska.

Vyskúšajte legendu medzi krémami, ktorá suchú a hrubú pokožku rúk okamžite premení na jemný zamat. Krém na ruky L’Occitane Shea Butter Dry Skin Hand Cream pokožku vyživí a zjemní. Darčeková sada L’Occitane Fantastic 8 Hand Creams zas poteší vašich blízkych. Bežnú sprchovú rutinu premení na kráľovský rituál sprchovací olej L’Occitane Almond Shower Oil a o perfektne čisté a jemné ruky sa postará tekuté mydlo L’Occitane Luxury Size Shea Lavender Hands & Body Liquid Soap.

celý text skryť text