L’Oréal Professionnel Mythic Oil, šampón pre normálne až jemné vlasy | notino.sk

L’Oréal Professionnel Mythic Oil

šampón pre normálne až jemné vlasy

L’Oréal Professionnel Mythic Oil šampón pre normálne až jemné vlasy
L’Oréal Professionnel Mythic Oil šampón pre normálne až jemné vlasy
L’Oréal Professionnel Mythic Oil šampón pre normálne až jemné vlasy
7,80

Kód: LOP4694 | Viac než 20 ks na sklade

250 ml

ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už dnes

Vlastnosti

Typ vlasov
jemné vlasy, normálne vlasy
Účinok
lesk a hebkosť

O značke L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka vlasovej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú v roku 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul špeciálnu formulu na farbenie vlasov, ktorá si rýchlo získala obľubu medzi parížskymi kaderníkmi. Dnes tak už viac než sto rokov značka pomáha svojim zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie.

Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s tými najlepšími kaderníkmi.

Do širokého portfólia značky patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky, akými sú L’Oréal Professionnel farby na vlasy, stylingové prípravky, ale aj šampóny, masky a iné produkty vlasovej starostlivosti, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. L’Oréal Professionnel vlasová kozmetika je zárukou toho, že svojim vlasom doprajete skutočne to najlepšie.

Značka je súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.

Menu