Makeup Revolution Countdown to NYE

kalendár odpočítavania do Nového roka

Makeup Revolution Countdown to NYE kalendár odpočítavania do Nového roka
Makeup Revolution Countdown to NYE kalendár odpočítavania do Nového roka

Kód: MUR05366 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: paleta rozjasňovačov Re-loaded Lustre Lights 4x5 g + lesk na pery 2,5 ml + metalická ceruzka na pery 1 g + metalické očné linky 2,5 ml + metalický tekutý rúž 2,5 ml + metalické tekuté očné tiene 2,5 ml + paleta očných tieňov Re-loaded Imperative 15x0,93 g

Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Objednajte si produkty značiek Makeup Revolution, Revolution PRO, I Heart Revolution a Freedom v hodnote nad 39 € a ako darček dostanete mystery bag plný produktov v hodnote 39 €! Viac informácií o akcii nájdete na: https://www.notino.sk/makeup-revolution-mystery-bag/ .
Makeup Revolution Countdown to NYE

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada
Vodoodolné
nie

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!