Makeup Revolution Pro Fixzmatňujúci fixačný sprej na make-up

12×
Makeup Revolution Pro Fix zmatňujúci fixačný sprej na make-up
Makeup Revolution Pro Fix zmatňujúci fixačný sprej na make-up
100 ml
7,20

Kód: MUR3018 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Pro Fix
Vlastnosti

Podkladová báza Makeup Revolution Pro Fix dokonale vyhladí pleť, pripraví ju na nanesenie make-upu a zaručí dlhšiu výdrž vášho líčenia.

Vlastnosti:

  • zvyšuje odolnosť líčenia
  • má dlhotrvajúci efekt
  • zmatňuje

Použitie:
Rovnomerne a dôkladne rozotrite. Potom aplikujte make-up.

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, normálna
Efekt
matný

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Pro Fix