Marc JacobsDaisy Skies toaletná voda pre ženy

Marc Jacobs Daisy Skies toaletná voda pre ženy
Marc Jacobs Daisy Skies toaletná voda pre ženy
Nové
50 ml
74,00

Na sklade | Kód: MAJ01506
1
Večerné doručenie
už zajtra streda 19. 1. 2022
Osobný odber
už zajtra streda 19. 1. 2022

Privítajte jar s pokojným vyrovnaným pocitom a osloboďte sa od zhonu a napätia. Dámska toaletná voda Marc Jacobs Daisy Skies (summer limited edition 2022) túto výzvu dokonale odráža. Jej osviežujúca vôňa a upokojujúca modrá na flakóne vám navodí tú pravú jarnú náladu. Táto modrá spolu so žltou sa premieta aj do módnej kolekcie Marc Jacobs.

  • vodná kvetinová vôňa
  • limitovaná edícia na rok 2022
  • vytvoril ju parfumér Alberto Morillas

Zloženie vône
Najprv sa rozvonia minerálny akord, ktorý dokresľujú ovocné tóny duly a lístky fialky. Čoskoro nato sa do popredia dostane lotosový kvet a aj jazmín. Na pozadí celej vonnej kompozície rozpoznáte santalové drevo, morské riasy a čisté tóny pižma.

Príbeh vône
Každú jar prichádza Marc Jacobs s limitovanou edíciou jarných toaletných vôd a rok 2022 nie je výnimkou. Vôňa Marc Jacobs Daisy Skies poukazuje na uplynulý rok, ktorý bol plný napätia, a preto vyzýva na načerpanie nových síl.

Hlavnou farbou tejto edície vôní je upokojujúca, ale súčasne žiarivá modrá, ktorá evokuje jarnú oblohu. Sú to aj odtiene Tichého oceánu, na ktorého pobrežie posiate kvetinami nás príbeh vône zavedie. Modrú dopĺňa žltá ako prvé hrejivé lúče slnka. 

Dôležité upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí.
Celý text

Zloženie

Zloženie
lotos, chaluha
Druh vône
kvetinová, vodná

Americký návrhár Marc Jacobs už viac než štvrť storočia posúva hranice svetovej módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepredvídateľná a inšpiratívna. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v nebojácnosti, túžbe ísť proti prúdu a objavovaniu krásy neočakávaného.

Marc Jacobs sa narodil v 60. rokoch v New Yorku a vyštudoval Parson’s School of Design. Prvú kolekciu, ktorá niesla jeho meno, navrhol už v roku 1986 a o rok neskôr sa stal najmladším oceneným návrhárom sveta. Deväťdesiate roky boli pre Marca Jacobsa nemenej úspešné. Založil svoju vlastnú značku a následne bol menovaný za kreatívneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton, kde vytvoril prvú ready-to-wear kolekciu v histórii spoločnosti. Od roku 2013 sa venuje už iba vlastnej tvorbe.

Svoj jedinečný štýl preniesol postupne aj do sveta krásy. Aj tu verí, že parfém, rovnako ako móda, môže a má vyjadrovať našu individualitu a osobnosť. Každý parfém Marc Jacobs je výnimočný, vždy luxusný a popretkávaný niečím nečakaným. Dnes už ikonickou sa stala vôňa Marc Jacobs Daisy v dizajnovom rozkvitnutom flakóne alebo novšie dielo Marc Jacobs Decadence.