Prejsť na hlavný obsah

Mario Badescu

O značke Mario Badescu

Jednoduchá, šetrná a účinná – presne taká je americká značka pleťovej starostlivosti s európskymi koreňmi Mario Badescu. Ponúka široký výber účinných produktov obohatených o rastlinné výťažky, ktoré sú šetrné k pleti, ale nemilosrdné k akné, vráskam a iným nedokonalostiam.

Kozmetická značka Mario Badescu vznikla v roku 1967 v New Yorku, keď jej zakladateľ začal vo svojom dvojizbovom byte na Manhattane prevádzkovať salón, kde ponúkal kozmetické ošetrenie v európskom štýle. Nikto vtedy netušil, že sa zrodil svetoznámy kozmetický salón, ktorý bude svoje služby ponúkať aj o 50 rokov neskôr. V súčasnosti je Mario Badescu značkou prekračujúcou hranice generácií a pokrývajúcou celý životný cyklus pleti – od účinných riešení proti akné až po produkty na mieru starnúcej pleti. Hlavnou víziou kozmetiky Mario Badescu je poskytnúť všetkým účinnú starostlivosť európskej kvality, ktorú si môžu dopriať v pohodlí domova.

Vyskúšajte kultový produkt lokálnej starostlivosti proti akné Mario Badescu Drying Lotion, ktorý cielene pôsobí na povrchové nedokonalosti pleti a za jedinú noc zbaví pleť vyrážok, alebo Mario Badescu Silver Powder, ktorý účinne čistí a odličuje T-zónu. Za zmienku stojí aj legendárny Mario Badescu Facial Spray s obsahom levanduľového oleja, upokojujúcej aloy a jemného harmančeka, ktorý pleť krásne osvieži, rozžiari a hydratuje. Medzi legendárne produkty patrí aj Mario Badescu Aloe Vera Toner alebo Mario Badescu Vitamin C serum.

celý text skryť text