Max Factor Creme Puff

púder pre všetky typy pleti

Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
Max Factor Creme Puff púder pre všetky typy pleti
10,00
Zľava 49%
odtieň 05 Translucent 21 g
5,10

Kód: MXF0252 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Večerné doručenie
pondelok 24. 9. 2018
Osobný odber
utorok 25. 9. 2018
Max Factor Creme Puff
odtieň 05 Translucent 21 g | 5,10

Popis kozmetiky Max Factor Creme Puff

Popis:
Kompaktný matujúci púder Max Factor Creme Puff je jedinečný svojimi perfektnými matujúcimi a krycími vlastnosťami. Púder sa dokonale prispôsobí každému typu pleti. Creme Puff umožňuje hneď dvojaké použitie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. S jedinečným púdrom Max Factor Creme Puff ľahko docielite matný, vysoko-profesionálny vzhľad, vďaka ktorému bude vaše nalíčenie dokonalé!

Účinky:

  • skvelé krycie a matujúce vlastnosti
  • zjednocuje pleť
  • neupcháva póry

Typ pleti:
Vhodný pre všetky typy pleti.

Ako aplikovať:
Pokiaľ chcete použiť púder ako náhradu make-upu, použite k aplikácii vlhkú hubku. Pre prepudrovanie tváre použite suchú hubku.


O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu s prípravkami pre líčenie. Súčasný reklamný slogan „Max Factor – make-up maskérov filmových hviezd“ nie je žiadny reklamný trik, ale pravdivý odraz skutočnosti a historického vývoja značky. S filmovým priemyslom je značka Max Factor spätá od samotného počiatku a veľmi skoro sa zamerala aj na potreby bežného života mimo filmových plátien. Preto si dnes môže široká verejnosť dopriavať rovnaké prípravky ako napríklad Julie Roberts, Gwyneth Paltrow, Renée Zelweger a ďalšie hviezdy strieborného plátna.
Ak ste si mysleli, že názov značky vypovedá o akomsi „maximálnom faktore“, ste na veľkom omyle. Max Factor je totiž meno ruského kozmetika, ktorý na začiatku 20. storočia emigroval z cárskeho dvora do Ameriky. V Los Angeles si založil prvý obchod s líčidlami a parochniarskymi potrebami. K samotnému založeniu spoločnosti Max Factor Company došlo v roku 1909 a vývoj nových kozmetických prípravkov sa rozbehol naplno. Od samého začiatku si Max Factor získaval popularitu vo filmovom priemysle. Herci si chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie, maskéri netrpezlivo čakali na nové prípravky a značka Max Factor vyvíjala jeden kozmetický hit za druhým.
V roku 1914 prišiel Max Factor s make-upom, ktorý sa nanášal oveľa ľahšie a navyše bol k pleti šetrnejší, v roku 1920 bol na trh uvedený prvý make-up na všedný deň, preslávil sa zlatý prášok do vlasov, srdiečkové pery, nové farby v líčení – značka Max Factor prinášala stále nové možnosti pre líčenie a dekoratívnu kozmetiku. Zaujímavosťou je, že výrobky Max Factor používala aj americká armáda v 2. svetovej vojne pri maskovaní tváre pred nepriateľom.
Dnes pod značkou Max Factor nachádzame kompletný rad prípravkov na líčenie – od púdrov a tónovacích krémov cez maskary, očné tiene, až po rúže alebo korekčné tyčinky. Medzi súčasné evergreeny patrí maskara pre objem Max Factor 2000 Calorie, tekutý make-up Max Factor Colour Adept, korektor Max Factor MasterTouch alebo napríklad očné tiene Max Factor Max Effect Mono.
Ak túžite po prípravkoch s kvalitným a ošetrujúcim zložením, trendových novinkách s komfortnou aplikáciou a profesionálnym výsledkom, pozrite sa do produktovej ponuky kozmetiky Max Factor. Všetky výrobky Max Factor rešpektujú prirodzené potreby pleti i nároky súčasných používateliek. Dnes patrí make-up a líčenie k bežným každodenným činnostiam mnohých žien. Moderná dekoratívna kozmetika musí spĺňať základné požiadavky na bezproblémovú, ľahkú a hlavne rýchlu aplikáciu a veľkú variabilitu v odtieňoch i typoch prípravkov.
Či už chcete dosiahnuť prirodzený vzhľad na bežné nosenie, alebo dramatickejší výraz na špeciálne príležitosti, vždy sa môžete spoľahnúť na kozmetiku Max Factor.  

Menu