Max Factor Kohl Kajal Linerkajalová ceruzka na oči

1×
Max Factor Kohl Kajal Liner kajalová ceruzka na oči
Max Factor Kohl Kajal Liner kajalová ceruzka na oči
odtieň 003 Beige 5 g
5,00

Kód: MXF02219 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Kohl Kajal Liner

Automatická kajalová ceruzka na oči Max Factor Kohl Kajal Liner vám umožní vytvoriť dokonalé dramatické líčenie, ktoré vydrží na očných viečkach po celý deň.

Vlastnosti:

  • maximálne zvýrazní každé líčenie
  • ľahko sa používa vďaka maslovej textúre
  • bez námahy kreslí intenzívnu tenkú linku
  • hrot netreba orezávať vďaka vysúvaciemu mechanizmu
  • má dlhotrvajúcu výdrž a je vhodná aj pre citlivé oči

Ako aplikovať:
Nakreslite linku plynulým ťahom na horné či spodné očné viečko od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu.

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Kohl Kajal Liner