Max Factor Real Brow Fiber Pencilceruzka na obočie

Max Factor Real Brow Fiber Pencil ceruzka na obočie
Max Factor Real Brow Fiber Pencil ceruzka na obočie
odtieň 000 Blonde
8,20

Kód: MXF02316 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Max Factor Real Brow Fiber Pencil

Obočie dokáže podčiarknuť krásu vašej tváre, rámuje tvár a dodáva pohľadu intenzitu. Dajte si na jeho úprave záležať a vaše líčenie bude o stupeň krajšie. Ceruzka na obočie Max Factor Real Brow Fiber Pencil dokonale vykreslí línie obočia a perfektne vyplňuje medzery medzi jednotlivými chĺpkami. Krátkymi ťahmi hrotom ceruzky dosiahnete prirodzený vzhľad.

Vlastnosti:

  • zvýrazní línie obočia a podčiarkne jeho prirodzenú krásu
  • pomáha vyplniť medzery medzi jednotlivými chĺpkami
  • dodá obočiu prirodzený objem aj tvar
  • prirodzené tóny

Ako používať:
Pomocou vysúvacej ceruzky definujte tvar vášho obočia a krátkymi ťahmi ho vyplňte.

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Real Brow Fiber Pencil