Maybelline Color Sensational Loaded Bold

rúž s matným efektom

Maybelline Color Sensational Loaded Bold rúž s matným efektom
Maybelline Color Sensational Loaded Bold rúž s matným efektom
odtieň 886 Berry Bossy 4 ml
5,50

Kód: MAY1856 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
piatok 28. 6. 2019
Maybelline Color Sensational Loaded Bold
odtieň 886 Berry Bossy 4 ml | 5,50

Popis produktu Maybelline Color Sensational Loaded Bold

Rúž Maybelline Color Sensational Loaded Bold krásne zvýrazní vaše pery a perfektne podčiarkne denné aj večerné líčenie.

Vlastnosti:

  • matný efekt
  • hydratuje a ošetruje pery
  • vysoká pigmentácia

Použitie:
Rúž naneste jemnými ťahmi na pery od stredu ku kútikom.

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.