Maybelline Eyeliner Lasting Drama™

gélové očné linky

30×
Maybelline Eyeliner Lasting Drama™ gélové očné linky
odtieň 01 Intense Black 2,8 g
5,80

Kód: MAY0093 | Viac než 20 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 21. 5. 2019
Osobný odber
utorok 21. 5. 2019
Maybelline Eyeliner Lasting Drama™
odtieň 01 Intense Black 2,8 g | 5,80

Popis kozmetiky Maybelline Eyeliner Lasting Drama™

Popis:
Jedinečné očné gélové linky Maybelline Eyeliner Lasting Drama™ s profesionálne navrhnutným štetčekom ľahko vytvoria silnú alebo slabú linku! Aplikácia liniek je veľmi presná a jednoduchá. S gélovými očnými linkami Eyeliner Lasting Drama™ od Maybelline dosiahnete skutočne podmanivý a dramatický vzhľad vašich očí a váš pohľad bude pre okolie úchvatný a nezabudnuteľný! Veľmi intenzívna farba liniek vydrží až po dobu 24 hodín! Vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.


Účinky:
    
• jednoducho vytvoria silnú alebo slabú linku
     • intenzívna farba vydrží až 24 hodín
     • atraktívny dramatický vzhľad


Ako aplikovať:
Jedným ťahom veďte linku tesne nad líniou rias. Po každom použití starostlivo uzavrite kelímok a štetček očistite obrúskom.

Vlastnosti

Farba
čierna
Vodoodolné
vodeodolné

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.