Miu Miu Fleur d'Argentparfumovaná voda pre ženy

Miu Miu Fleur d'Argent parfumovaná voda pre ženy
Miu Miu Fleur d'Argent parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
120,00

Ušetríte 32%
100 ml
82,00

Kód: MIU00122 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Miu Miu Fleur d'Argent
Zloženie

Obklopte sa sofistikovanou vôňou parfumovananej vody Miu Miu Fleur d’Argent, ktorá vzdáva hold hravému poňatiu ženskosti.

  • intenzívna kvetinová vôňa
  • pre slobodomyseľnú ženu
  • ideálna na deň, ale aj na špeciálne udalosti

Zloženie vône
Celej vonnej kompozícii dominuje nežná aj zmyselná tuberóza, vďaka ktorej je zloženie tejto parfumovanej vody veľmi elegantné a ženské. Kvetinové esencie ďalej podkresľujú akordy pižma a molekuly Akigalawood®, ktorá prepožičiava vôni príťažlivú arómu pačuli.

Príbeh vône
Fleur d’Argent – „strieborný kvet“ – je v poradí štvrtou vôňou z portfólia talianskej značky Miu Miu, ktorá provokuje svojou inovatívnou interpretáciou ženstva. Flakón evokuje vybrúsený ľad, ktorý zdobí kontrastný retro ružový uzáver. Inšpiráciou pre vôňu, ktorá bola predstavená v roku 2018, boli módne kreácie značky Miu Miu – kombinácia trblietavých šiat a klasickej elegantnej bundy.

Zloženie

Zloženie
pižmo, tuberóza, Akigalawood®
Druh vône
kvetinová

O značke Miu Miu

Kreatívna módna značka Miu Miu je plná protikladov, balansuje medzi jednoduchosťou a provokatívnosťou. Je odrazom súčasnej ženy, ktorá je zvodná, nedrží sa konvencií a rada robí veci po svojom.

Značka je pomenovaná po vnučke zakladateľa módneho domu Prada. Talianska návrhárka Miuccia Prada sa zámerne odklonila od tradičnej estetiky svojej rodinnej značky a pod hlavičkou Miu Miu získala priestor pre vlastné kreatívne vyjadrenie. V čase, keď Prada vyznávala módny minimalizmus, tak značka Miu Miu ponúkala protiváhu – zmyselné a rebelantské poňatie módy.

V roku 2015 bol potom na trh uvedený aj prvý parfém Miu Miu. Jeho výnimočná kvetinová aróma aj nekonvenčný dizajnový flakón si rýchlo získali srdcia mnohých žen a vôňa Miu Miu sa stala pojmom v parfumérskom svete.

Recenzie Miu Miu Fleur d'Argent