Miu Miu Fleur d'Argentparfumovaná voda pre ženy

Miu Miu Fleur d'Argent parfumovaná voda pre ženy
Miu Miu Fleur d'Argent parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
120,00

Ušetríte 24%
100 ml
90,90

Kód: MIU00122 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 23. 1. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 23. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Miu Miu Fleur d'Argent
Zloženie

Obklopte sa sofistikovanou vôňou parfumovananej vody Miu Miu Fleur d’Argent, ktorá vzdáva hold hravému poňatiu ženskosti.

  • intenzívna kvetinová vôňa
  • pre slobodomyseľnú ženu
  • ideálna na deň, ale aj na špeciálne udalosti

Zloženie vône
Celej vonnej kompozícii dominuje nežná aj zmyselná tuberóza, vďaka ktorej je zloženie tejto parfumovanej vody veľmi elegantné a ženské. Kvetinové esencie ďalej podkresľujú akordy pižma a molekuly Akigalawood®, ktorá prepožičiava vôni príťažlivú arómu pačuli.

Príbeh vône
Fleur d’Argent – „strieborný kvet“ – je v poradí štvrtou vôňou z portfólia talianskej značky Miu Miu, ktorá provokuje svojou inovatívnou interpretáciou ženstva. Flakón evokuje vybrúsený ľad, ktorý zdobí kontrastný retro ružový uzáver. Inšpiráciou pre vôňu, ktorá bola predstavená v roku 2018, boli módne kreácie značky Miu Miu – kombinácia trblietavých šiat a klasickej elegantnej bundy.

Zloženie

Zloženie
pižmo, tuberóza, Akigalawood®
Druh vône
kvetinová

O značke Miu Miu

Kreatívna módna značka Miu Miu je plná protikladov, balansuje medzi jednoduchosťou a provokatívnosťou. Je odrazom súčasnej ženy, ktorá je zvodná, nedrží sa konvencií a rada robí veci po svojom.

Značka je pomenovaná po vnučke zakladateľa módneho domu Prada. Talianska návrhárka Miuccia Prada sa zámerne odklonila od tradičnej estetiky svojej rodinnej značky a pod hlavičkou Miu Miu získala priestor pre vlastné kreatívne vyjadrenie. V čase, keď Prada vyznávala módny minimalizmus, tak značka Miu Miu ponúkala protiváhu – zmyselné a rebelantské poňatie módy.

V roku 2015 bol potom na trh uvedený aj prvý parfém Miu Miu. Jeho výnimočná kvetinová aróma aj nekonvenčný dizajnový flakón si rýchlo získali srdcia mnohých žen a vôňa Miu Miu sa stala pojmom v parfumérskom svete.

Recenzie Miu Miu Fleur d'Argent