Montale Black Aoudparfumovaná voda pre mužov

10×
Montale Black Aoud parfumovaná voda pre mužov
Montale Black Aoud parfumovaná voda pre mužov
Akcia
Doprava zadarmo
Výpredaj
110,00

Ušetríte 51%
100 ml
53,90

Kód: MNT1555 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 29. 1. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 29. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Black Aoud
Zloženie

Montale Black Aoud je drevito-kvetinovo-pižmová vôňa pre mužov s výraznými akordmi dreva oud a ruže. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka obľúbené duo vône dreva oud a ruže v atraktívnej kombinácii s ďalšími akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Black Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z ústredných vonných komponentov parfému Black Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v kompozícii Montale Black Aoud objavuje v atraktívnom spojení s ružou, pričom kvetinovo-bylinnú stránku podporuje tiež úchvatné pačuli.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Black Aoud je tvorená akordmi ruže, francúzskeho labdana, pižma, indonézskeho pačuli, mandarínky a veľkolepého kambodžského dreva oud. Celková aróma Montale Black Aoud predstavuje pútavé spojenie dominantného dua dreva oud a ruže v kombinácii so sladkastým a jemne temným pačuli a podpornými akordmi dodávajúcimi zmyselnú pižmovú, atraktívnu balzamovú a sviežu citrusovú stránku.

Originálna a majstrovsky vyvážená kompozícia vyvoláva dojem, akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril ďalšiu nápaditú interpretáciu dreva oud v parféme, ktorý prináša svojmu nositeľovi celkom nový vonný zážitok. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Black Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Black Aoud sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud v populárnej dvojici s ružou. Vyskúšať by ju mal aj každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Black Aoud podčiarknutou lesklou čiernou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Black Aoud - vôňa dreva oud a ruže v sprievode pačuli a pižma.

Zloženie

Zloženie
labdanum, pižmo, ruža, mandarínka, agar, pačuli
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Black Aoud