MontaleDark Aoud parfumovaná voda unisex

1×
Montale Dark Aoud parfumovaná voda unisex
Montale Dark Aoud parfumovaná voda unisex
Odporúčaná maloobchodná cena
110,00

Ušetríte 42%
100 ml
63,80

Kód: MNT1625 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis Montale Dark Aoud
Zloženie

Montale Dark Aoud je drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka variáciu na tému temnej a intenzívnej vône dreva oud. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Dark Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredný vonný komponent parfémovanej vody Dark Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Dark Aoud objavuje v spojení so santalovým drevom.

Minimalistická vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Dark Aoud pozostáva z akordov dreva oud a santalového dreva. Veľkoleposť indického santalového dreva s temnou intenzitou agarového dreva z hlbín ázijských lesov utvára úchvatne záhadnú, sucho drevitú vôňu, ktorá nie je zďaleka taká lineárna, ako by sa dalo čakať. Otvorenie Dark Aoud evokuje vstup do čiernočiernej miestnosti, kde sa musíte chvíľu rozhliadať, aby ste začali rozoznávať tvary a nuansy v temnote skrytých predmetov. Dymovosť dreva oud, sprevádzaná eleganciou santalového dreva, sa postupne rozvíja do jemnej pikantnosti. Vôňa parfémovanej vody Montale Dark Aoud sa vo svojom vývoji zjemňuje a predstavuje až pudrovitú pikantnosť, no po celý čas zostáva intenzívna a magicky záhadná.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu nesmierne úspešnú a originálnu interpretáciu úchvatného dreva oud, ktorá si zaslúži obdivnú pozornosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Dark Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Dark Aoud sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, najmä v spojení so santalovým drevom. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Dark Aoud podčiarknutou atraktívnou lesklou zlatou farbou so zaujímavou dekoráciou v podobe čiernych kruhov, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Dark Aoud - atraktívne temná intenzívna vôňa dreva oud a santalového dreva.

Zloženie

Zloženie
santalové drevo, agar
Druh vône
drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Dark Aoud1