Montale Golden Aoud

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
110,00
Zľava 44%
100 ml
61,20

Kód: MNT1506 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 3. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 3. 2019
Montale Golden Aoud
100 ml | 61,20

Popis parfému Montale Golden Aoud

Montale Golden Aoud je kvetinovo-korenisto-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom vzácneho dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatnú kombináciu vône dreva oud s ružou a ďalšími výraznými akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Golden Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredná vonná kompozícia parfému Golden Aoud, drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, je v kompozícii Montale Golden Aoud kúzelne spojená s tónmi ruže a pelargónie, ďalšími exotickými drevami a štipkou korenia.

Parfémovaná voda Golden Aoud predstavuje veľkolepú harmóniu bulharských ruží, pelargónie a listov pačuli s jamajským korením a tónmi kože v srdci. Harmóniu spočívajúcu na drevitom základe z marockého cédra, dreva oud a tíkového dreva - to všetko so štipkou šafranu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Golden Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Golden Aoud je svieža korenistá interpretácia klasickej dvojice drevo oud a ruža, doplnená o hrejivú a aromatickú stránku. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý ponúka orientálnu vôňu plnú charakteru a energie. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Montale Golden Aoud sa hodí na celý rok a ozvláštni svojou pútavou komplexnou vôňou akúkoľvek príležitosť cez deň i navečer. Táto hlboká a nápaditá vôňa si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu dreva oud a ruže, najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Golden Aoud podčiarknutou atraktívnou matne zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Golden Aoud - obľúbená dvojica agarové drevo a ruža v komplexnej drevito-korenistej kompozícii.

Zloženie

Hlava
pačuli, ruža
Srdce
čili, koža
Základ
agar, céder, šafrán, teakové drevo
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Golden Aoud

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!