Montale Golden Sand

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Golden Sand Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
63,40

Kód: MNT1828 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Montale Golden Sand
100 ml | 63,40

Popis parfému Montale Golden Sand

Golden Sand je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Golden Sand vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Golden Sand je zmyselným, hrejivým i sviežim a celkom originálnym spracovaním témy vône ruže.

Parfémovaná voda Montale Golden Sand predstavuje kráľovnú kvetín, ružu, v nápaditej orientálnej kvetinovej kompozícii s výraznou úlohou pižma, korenia a citrusov. Vôňa tohto unikátneho parfému sa v hlave otvára akordmi pomaranča, bergamotu, mäty a korenia. V srdci zavonia fialka, ruža a jazmín a základ pozostáva z tónov jantáru, santalového dreva, vanilky a svetlého pižma.

Až návykovo krásne spojenie kalábrijského pomaranča a sviežej mäty piepornej prehrieva šafran. Vzácne „zlaté“ korenie stráži delikátne kvetinové srdce a vôňa sa na koži usadzuje s bohatosťou, zmyselnosťou a lákavosťou jantáru, pižma a madagaskarskej vanilky v základe. Celková aróma, nápadito prepájajúca dominantnú ružovú stránku s hrejivo korenistými, citrusovými, pižmovými, drevitými a pudrovitými aspektmi, je svieža i hrejivá, bohatá, zmyselná a predovšetkým celkom nezameniteľná a nezabudnuteľná.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomnú schopnosť orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu z nespočetného radu svojich celkom unikátnych vôní. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Golden Sand je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Golden Sand sa hodí na denné i večerné nosenie a najlepšie vynikne v jarných a jesenných mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú vo vôňach radi kombináciu ruže a pižma, najmä v originálnej orientálnej kompozícii. Vyskúšať Golden Sand by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Golden Sand podčiarknutou lesklou fialovou farbou prechádzajúcou postupne až do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Golden Sand - zmyselné duo ruže a pižma v originálnej orientálnej kvetinovej vôni.

Zloženie

Hlava
bergamot, korenie, mäta, pomaranč
Srdce
fialka, jazmín, ruža
Základ
ambra, pižmo, santalové drevo, vanilka
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.