Montale Greyland

Parfumovaná voda unisex 100 ml

2×
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Greyland Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
66,40

Kód: MNT1507 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
pondelok 21. 1. 2019
Montale Greyland
100 ml | 66,40

Popis parfému Montale Greyland

Montale Greyland je orientálna drevito-korenistá vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatnú kombináciu vôní vzácnych driev a predovšetkým korenistých zvýrazňujúcich tónov. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Greyland vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Greyland predstavuje hutnú a pritom zmyselnú zmes driev a korenia. Čierne korenie, zázvor, guajakové, santalové a cédrové drevo doplňujú tóny ruže, pižma, vetiveru a kože a tvorí vysoko charakteristickú kompozíciu s prekvapivým vývojom, v ktorom objavíte okrem dominantných drevitých a korenistých aj svieže a aromatické akordy. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Greyland je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Greyland je výrazná a hutná, ale pritom nijako ťažká vôňa s kvapkou mysterióznosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je priamo nabitý vôňou dreva, ale súčasne ponúka aj vývoj a hru akordov. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Montale Greyland sa hodí vďaka svojej drevitej stránke najmä na chladnejšie mesiace. Dá sa nosiť cez deň, ale má tiež dosť charakteru a hĺbky na využitie pri špeciálnych večerných príležitostiach. Táto veľmi vydarená, prevažne drevitá vôňa si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva v orientálnom poňatí, a to najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Greyland podčiarknutou atraktívnou lesklou čiernou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Greyland - nádherná intenzívna vôňa dreva v orientálnej okorenenej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
céder, guajakové drevo, korenie, koža, pižmo, ruža, santalové drevo, vetiver, zázvor
Druh vône
korenistá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Greyland

Pridať novú recenziu

4.0
2 hodnotenie
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem