Montale Orange Flowers

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
65,30

Kód: MNT2008 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
pondelok 21. 1. 2019
Montale Orange Flowers
100 ml | 65,30

Popis parfému Montale Orange Flowers

Orange Flowers je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnou históriou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Orange Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Komplexná parfémovaná voda Montale Orange Flowers predstavuje iskrivú, podmanivú a zvodnú kombináciu bielych kvetov s medom, citrusmi a korením.

Vôňa parfémovanej vody Montale Orange Flowers sa v hlave otvára akordmi citróna, mandarínky a korenia. V srdci zavonia ylang-ylang, med, kvety pomarančovníka, pačuli a jazmín a základ pozostáva z tónov vanilky, konárnika (oakmoss), cédra a svetlého pižma. Podmanivým kvetom pomarančovníka, naplneným medom a žiarivo skombinovaným s ylang-ylang, jazmínom a pačuli zo Sumatry, tvorí predvoj iskrivé spojenie korenia, citróna a sicílskej mandarínky. Všetko spočíva na vzácnom základe, v ktorom vyniká lákavá vanilka a zvodne zmyselné svetlé pižmo.

Parfémovaná voda Orange Flowers je súčasne ľahko omamná a veľmi príjemne nositeľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý evokuje nádherný rozkvitnutý pomarančovník, súčasne obsypaný šťavnatými, zrelými a pritom sviežimi plodmi.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Orange Flowers je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvanlivosť vôní. Vďaka svojej sviežej stránke sa Montale Orange Flowers hodí najmä na denné nosenie v teplejších mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu bielych kvetov a citrusov, najmä so sladkými medovými dotykmi. Vyskúšať Orange Flowers by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Orange Flowers podčiarknutou lesklou zlatistooranžovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Orange Flowers - lákavá a podmanivá orientálna kvetinová vôňa s bielymi kvetmi, citrusmi a medom v hlavných úlohách.

Zloženie

Hlava
citrón, korenie, mandarínka
Srdce
jazmín, kvet pomarančovníka, med, pačuli, ylang-ylang
Základ
céder, lišajník, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Orange Flowers

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!