Montale Orange Flowers

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Orange Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
68,90

Kód: MNT2008 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Montale Orange Flowers
100 ml | 68,90

Popis parfému Montale Orange Flowers

Orange Flowers je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnou históriou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Orange Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Komplexná parfémovaná voda Montale Orange Flowers predstavuje iskrivú, podmanivú a zvodnú kombináciu bielych kvetov s medom, citrusmi a korením.

Vôňa parfémovanej vody Montale Orange Flowers sa v hlave otvára akordmi citróna, mandarínky a korenia. V srdci zavonia ylang-ylang, med, kvety pomarančovníka, pačuli a jazmín a základ pozostáva z tónov vanilky, konárnika (oakmoss), cédra a svetlého pižma. Podmanivým kvetom pomarančovníka, naplneným medom a žiarivo skombinovaným s ylang-ylang, jazmínom a pačuli zo Sumatry, tvorí predvoj iskrivé spojenie korenia, citróna a sicílskej mandarínky. Všetko spočíva na vzácnom základe, v ktorom vyniká lákavá vanilka a zvodne zmyselné svetlé pižmo.

Parfémovaná voda Orange Flowers je súčasne ľahko omamná a veľmi príjemne nositeľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý evokuje nádherný rozkvitnutý pomarančovník, súčasne obsypaný šťavnatými, zrelými a pritom sviežimi plodmi.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Orange Flowers je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvanlivosť vôní. Vďaka svojej sviežej stránke sa Montale Orange Flowers hodí najmä na denné nosenie v teplejších mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu bielych kvetov a citrusov, najmä so sladkými medovými dotykmi. Vyskúšať Orange Flowers by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Orange Flowers podčiarknutou lesklou zlatistooranžovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Orange Flowers - lákavá a podmanivá orientálna kvetinová vôňa s bielymi kvetmi, citrusmi a medom v hlavných úlohách.

Zloženie

Hlava
citrón, korenie, mandarínka
Srdce
jazmín, kvet pomarančovníka, med, pačuli, ylang-ylang
Základ
céder, lišajník, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.