Montale Oudmazing parfumovaná voda unisex

1×
Montale Oudmazing parfumovaná voda unisex
Montale Oudmazing parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
125,00

Ušetríte 50%
100 ml
62,40

62,40 / 100 ml, vr. DPH
Kód: MNT2187 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 26. 7. 2021
Osobný odber
už zajtra nedeľa 25. 7. 2021

Popis Montale Oudmazing
Zloženie

Oudmazing je drevitá kvetinová pižmová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Oudmazing vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Oudmazing, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilária, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou. Najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Oudmazing objavuje v spojení so sladkým ovocím, sviežimi citrusmi, lahodnou vanilkou a ďalšími originálne zvolenými sprievodnými akordmi.

Vonná kompozícia nápaditej parfémovanej vody Montale Oudmazing v hlave otvára akordy sicílskeho pomaranča a bergamotu, agarového dreva, hrušky a figy. V srdci zavonia egyptský jazmín, listy pačuli a koreň kosatca (orris) a základ pozostáva z tónov vanilky, kože, svetlého pižma a hrozna. Úchvatné malajské agarové drevo sa odvážne mieša s nádherným duom citrusov, osladeným lákavou hruškou a lahodnou stredomorskou figou. V srdci Oudmazing sa rozvíja vzrušujúca kombinácia zmyselného kosatca, egyptského jazmínu a pačuli a kože tento unikátny parfém zahreje bohatými kožovitými tónmi, vanilkou, ružovým hroznom a svetlým pižmom.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril ďalšiu celkom originálnu vôňu, ktorá si zaslúži pozornosť aj tých najnáročnejších parfumérskych znalcov. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Oudmazing je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Oudmazing sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi originálne drevité kvetinové pižmové vône a dokážu pri parfémoch oceniť skutočne špičkovú kvalitu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Oudmazing podčiarknutou lesklou čiernou farbou so zlatistou etiketou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Oudmazing - agarové drevo v originálnej mnohostrannej kompozícii so sladkým ovocím, citrusmi a vanilkou.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
figa, pomaranč, agar, bergamot, hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pačuli, jazmín, kosatec
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, hrozno, vanilka, koža
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Oudmazing1