Montale Oudmazing

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Oudmazing Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
83,50

Kód: MNT2187 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 22. 10. 2018
Osobný odber
pondelok 22. 10. 2018
Montale Oudmazing
100 ml | 83,50

Popis parfému Montale Oudmazing

Oudmazing je drevitá kvetinová pižmová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Oudmazing vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Oudmazing, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilária, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou. Najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Oudmazing objavuje v spojení so sladkým ovocím, sviežimi citrusmi, lahodnou vanilkou a ďalšími originálne zvolenými sprievodnými akordmi.

Vonná kompozícia nápaditej parfémovanej vody Montale Oudmazing v hlave otvára akordy sicílskeho pomaranča a bergamotu, agarového dreva, hrušky a figy. V srdci zavonia egyptský jazmín, listy pačuli a koreň kosatca (orris) a základ pozostáva z tónov vanilky, kože, svetlého pižma a hrozna. Úchvatné malajské agarové drevo sa odvážne mieša s nádherným duom citrusov, osladeným lákavou hruškou a lahodnou stredomorskou figou. V srdci Oudmazing sa rozvíja vzrušujúca kombinácia zmyselného kosatca, egyptského jazmínu a pačuli a kože tento unikátny parfém zahreje bohatými kožovitými tónmi, vanilkou, ružovým hroznom a svetlým pižmom.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril ďalšiu celkom originálnu vôňu, ktorá si zaslúži pozornosť aj tých najnáročnejších parfumérskych znalcov. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Oudmazing je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Oudmazing sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi originálne drevité kvetinové pižmové vône a dokážu pri parfémoch oceniť skutočne špičkovú kvalitu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Oudmazing podčiarknutou lesklou čiernou farbou so zlatistou etiketou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Oudmazing - agarové drevo v originálnej mnohostrannej kompozícii so sladkým ovocím, citrusmi a vanilkou.

Zloženie

Hlava
agar, bergamot, figa, hruška, pomaranč
Srdce
jazmín, kosatec, pačuli
Základ
biele pižmo, hrozno, koža, vanilka
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.