Montale So Amberparfumovaná voda unisex

Montale So Amber parfumovaná voda unisex
Montale So Amber parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
120,00

Ušetríte 43%
100 ml
67,90

Kód: MNT2189 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 27. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 27. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale So Amber
Zloženie

So Amber je drevitá kvetinová pižmová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie, a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode So Amber vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť, evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Montale So Amber predstavuje zmyselné spojenie ruže a ambry.

Nápaditá vonná kompozícia Montale So Amber sa v hlave otvára akordom marockej ruže. V srdci zavonia šafran, santalové drevo a ambra (ambergris) a základ pozostáva z tónov maliny, vanilky a svetlého pižma. Nádherná marocká ruža robí predvoj nesmierne vzácnemu srdcu, kde je pôsobivá, mierne sladkastá sivá ambra ešte zdôraznená indickým santalovým drevom a štipkou iránskeho šafranu. Vôňa sa hravo rozvíja vďaka žiadostivej maline, lahodnej vanilke a zmyselnému svetlému pižmu v základe.

Celková, nesmierne pútavo sa rozvíjajúca aróma spája dominantné ružové a ambrové stránky s hrejivo korenistými, sladkými, pižmovými a drevitými aspektmi. Výsledný efekt je hravý, zmyselný, hrejivý a predovšetkým celkom unikátny. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre stvoril nádherný ružovo ambrový parfém, ktorý si zaslúži obdivnú pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém So Amber je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vôňa Montale So Amber sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, jej hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Navždy si táto úchvatná parfémovaná voda získa predovšetkým milovníkov kombinácie ruže a ambry, vyskúšať by ju mal tiež každý, kto pri parféme hľadá špičkovú kvalitu v spojení s kreativitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade So Amber podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale So Amber - luxusná, zmyselná a hrejivá ružovo ambrová vôňa s pútavo hravým vývojom.

Zloženie

Hlava
marocká ruža
Srdce
santalové drevo, ambra, šafrán
Základ
biele pižmo, malina, vanilka
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale So Amber