Montale So Amber

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
62,60

Kód: MNT2189 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 18. 2. 2019
Montale So Amber
100 ml | 62,60

Popis parfému Montale So Amber

So Amber je drevitá kvetinová pižmová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie, a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode So Amber vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť, evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Montale So Amber predstavuje zmyselné spojenie ruže a ambry.

Nápaditá vonná kompozícia Montale So Amber sa v hlave otvára akordom marockej ruže. V srdci zavonia šafran, santalové drevo a ambra (ambergris) a základ pozostáva z tónov maliny, vanilky a svetlého pižma. Nádherná marocká ruža robí predvoj nesmierne vzácnemu srdcu, kde je pôsobivá, mierne sladkastá sivá ambra ešte zdôraznená indickým santalovým drevom a štipkou iránskeho šafranu. Vôňa sa hravo rozvíja vďaka žiadostivej maline, lahodnej vanilke a zmyselnému svetlému pižmu v základe.

Celková, nesmierne pútavo sa rozvíjajúca aróma spája dominantné ružové a ambrové stránky s hrejivo korenistými, sladkými, pižmovými a drevitými aspektmi. Výsledný efekt je hravý, zmyselný, hrejivý a predovšetkým celkom unikátny. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre stvoril nádherný ružovo ambrový parfém, ktorý si zaslúži obdivnú pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém So Amber je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vôňa Montale So Amber sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, jej hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Navždy si táto úchvatná parfémovaná voda získa predovšetkým milovníkov kombinácie ruže a ambry, vyskúšať by ju mal tiež každý, kto pri parféme hľadá špičkovú kvalitu v spojení s kreativitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade So Amber podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale So Amber - luxusná, zmyselná a hrejivá ružovo ambrová vôňa s pútavo hravým vývojom.

Zloženie

Hlava
marocká ruža
Srdce
ambra, santalové drevo, šafrán
Základ
biele pižmo, malina, vanilka
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale So Amber

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!