Montale So Amber

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale So Amber Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
68,20

Kód: MNT2189 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Montale So Amber
100 ml | 68,20

Popis parfému Montale So Amber

So Amber je drevitá kvetinová pižmová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie, a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode So Amber vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť, evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Montale So Amber predstavuje zmyselné spojenie ruže a ambry.

Nápaditá vonná kompozícia Montale So Amber sa v hlave otvára akordom marockej ruže. V srdci zavonia šafran, santalové drevo a ambra (ambergris) a základ pozostáva z tónov maliny, vanilky a svetlého pižma. Nádherná marocká ruža robí predvoj nesmierne vzácnemu srdcu, kde je pôsobivá, mierne sladkastá sivá ambra ešte zdôraznená indickým santalovým drevom a štipkou iránskeho šafranu. Vôňa sa hravo rozvíja vďaka žiadostivej maline, lahodnej vanilke a zmyselnému svetlému pižmu v základe.

Celková, nesmierne pútavo sa rozvíjajúca aróma spája dominantné ružové a ambrové stránky s hrejivo korenistými, sladkými, pižmovými a drevitými aspektmi. Výsledný efekt je hravý, zmyselný, hrejivý a predovšetkým celkom unikátny. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre stvoril nádherný ružovo ambrový parfém, ktorý si zaslúži obdivnú pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém So Amber je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vôňa Montale So Amber sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, jej hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Navždy si táto úchvatná parfémovaná voda získa predovšetkým milovníkov kombinácie ruže a ambry, vyskúšať by ju mal tiež každý, kto pri parféme hľadá špičkovú kvalitu v spojení s kreativitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade So Amber podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale So Amber - luxusná, zmyselná a hrejivá ružovo ambrová vôňa s pútavo hravým vývojom.

Zloženie

Hlava
marocká ruža
Srdce
ambra, santalové drevo, šafrán
Základ
biele pižmo, malina, vanilka
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.