Montale Spicy Aoud

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Spicy Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
68,50

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT2191 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Montale Spicy Aoud
100 ml | 68,50

Popis parfému Montale Spicy Aoud

Spicy Aoud je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfém ov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie, a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfém ovanej vode Spicy Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Luxusná parfém ovaná voda Montale Spicy Aoud predstavuje vzácne agarové drevo v kompozícii so sviežimi citrusmi a hrejivým korením.

Jedna z hlavných vonných komponentov parfém ovanej vody Spicy Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou. Najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfém ov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Spicy Aoud objavuje v spojení so šafranom, pomarančom a ďalšími majstrovsky zvolenými sprievodnými akordmi.

Vo vonnej kompozícii parfém ovanej vody Montale Spicy Aoud nájdeme akordy pomaranča, šafranu a agarového dreva, doplnené tónmi pačuli a pižma. Celková aróma prepájajúca dominantnú hrejivo korenistú a oudovú stránku s citrusovými a pižmovými aspektmi a pútavým dotykom pačuli, je intenzívna, súčasne svieža a hrejivá a predovšetkým nesmierne zmyselná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfém ov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril vôňu so skôr minimalistickou kompozíciou a pritom pútavou, a nezameniteľnou.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém ovaná voda Spicy Aoud je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Spicy Aoud sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Najlepšie však vynikne za jesenných a zimných večerov. Navždy si táto úchvatná parfém ovaná voda získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu agarového dreva.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfém y značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Spicy Aoud podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfém om dokonalú ochranu.

Montale Spicy Aoud - vzácne agarové drevo, hrejivé korenie a svieže citrusy v orientálnej drevitej pižmovej vôni.

Zloženie

Zloženie
agar, pačuli, pižmo, pomaranč, šafrán
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.