Prejsť na hlavný obsah

MUA Makeup Academy

O značke MUA Makeup Academy

Profesionálne vyzerajúce líčenie aj pre tých, čo sa snažia obmedziť alebo vôbec nevyužívať zložky živočíšneho pôvodu. Britská značka MUA Makeup Academy prináša 100 % vegánsku dekoratívnu kozmetiku, ktorá umožňuje dosiahnuť vzhľad podľa posledných trendov v líčení a pritom je cenovo dostupná pre každého.

 

Kozmetika Makeup Academy pochádza z Londýna, anglickej metropoly známej svojou multikultúrnosťou a etnickou rozmanitosťou. Aj preto sa značka MUA pri výrobe kozmetiky snaží byť čo najviac inkluzívna. To znamená širokú škálu odtieňov a typov produktov, z ktorých si naozaj všetci môžu vybrať to, čo sedí ich podtónu pleti a zdôrazní prirodzenú krásu. Inšpiráciu čerpá tím MUA z myšlienky, že make-up spája všetkých ľudí. A tak chce naplniť potreby každého milovníka líčenia, nech už je z akéhokoľvek kultúrneho, sociálneho či etnického prostredia.

Vyskúšajte aj vy produkty dekoratívnej kozmetiky, ktorá vám umožní vytvoriť dokonalý look na akúkoľvek príležitosť a objaviť v sebe skrytého umelca či vizážistu. Medzi najobľúbenejšie kozmetické produkty MUA patrí napríklad paletka MUA Makeup Academy Palette. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí – niektoré obsahujú 6 krásne pigmentovaných očných tieňov, iné 15 či 20. Nedajte si ujsť ani precíznu ceruzku na obočie s kefkou MUA Brow Define alebo mnoho odtieňov tekutého krycieho korektora MUA Pro/Base.

celý text skryť text