Skip to main content

MuglerAlien Goddess parfumovaná voda plniteľná pre ženy

12×
Mugler Alien Goddess parfumovaná voda plniteľná pre ženy
Mugler Alien Goddess parfumovaná voda plniteľná pre ženy
AKCIA
Odporúčaná maloobchodná cena
99,00

Ušetríte 29%
60 ml
70,10

Na sklade | Kód: THM05549
1
Večerné doručenie
pondelok 31. 1. 2022
Osobný odber
nedeľa 30. 1. 2022

Vôňa ako výzva: Oslávte svoju ženskosť a výnimočnosť.

Preneste na seba posolstvo slnečnej bohyne, ktorú stelesňuje parfumovaná voda pre ženy Mugler Alien Goddess. Táto vôňa vám dodá oslnivú žiaru a pozitívnu energiu slnečných lúčov. Zahalí vás do nezameniteľnej vône a premení na bohyňu oslavujúcu a povznášajúcu svet.

  • orientálna vôňa s kvetinovými a drevitými tónmi
  • predstavená v roku 2021
  • flakón vône Alien Goddess možno znovu naplniť

Zloženie vône
Od prvého privoňania po doznenie posledného tónu sa môžete tešiť na trojúrovňový zážitok v podobe žiarivého, zázračného a nakoniec rozumového zjavenia. To prvé zaistia iskrivé tóny citrusu bergamotu s kokosovým podtónom. Potom sa najviac prejavia biele kvety jazmínu – symbolu ženskosti a zmyselnosti – a skrutec. V poslednej fáze sa prejaví vanilka a kašmeran vyjadrujúce mier a nádej.

Príbeh vône
Ako žiariacu a veľkorysú slnečnú náruč popísali vôňu Mugler Alien Goddess jej autorky – parfumérky Marie Salamagne a Nathalie Lorson. Táto parfumovaná voda vás zavedie do mystického sveta, v ktorom hrá hlavnú rolu slnečná bohyňa. Tá vnáša svetlo do temnoty, zvelebuje svet a stáva sa jeho liečivým darom.

Vôňa Mugler Alien Goddess je prísľubom ženskosti a nádeje, ukrytých vo flakóne. Ten je zahalený do odtieňov zlata a metalické lakovanie evokuje východ slnka. Žiarivú vonnú kompozíciu tým dokonale podčiarkuje.

Zloženie

Zloženie
kašmeran, jazmín indický, bergamot, madagaskarská vanilka
Druh vône
kvetinová, drevitá

Thierry Mugler (* 1948, Štrasburg vo Francúzsku) otvoril rovnomenný salón roku 1973 v hlavnom meste módy - Paríži. V 70. rokoch sa špecializoval hlavne na francúzske ženy a chytré nápady idúce proti momentálnym trendom. K vlastnému parfému však prvýkrát pričuchol až v roku 1992.
Sám Thierry Mugler vníma sám seba skôr ako dirigenta, ktorý len dodáva konkrétnu podobu tomu, čo možno denne uvidieť okolo seba. Treba dodať, že je "dirigentom" pomerne úspešným, a to ako v oblasti módy a módnych doplnkov, tak na poli parfémov so značkou Mugler.
Tu sa momentálne presadzuje s vôňami Mugler Alien alebo nadčasovou a nestarnúcou radou Mugler Angel. Ako kostymér sa Thierry Mugler stará napríklad o image R & B speváčky Beyoncé, pohyboval sa aj okolo známeho filmu Parfém: príbeh vraha.