Narciso Rodriguez Narcisoparfumovaná voda pre ženy

20×
Narciso Rodriguez Narciso parfumovaná voda pre ženy
Narciso Rodriguez Narciso parfumovaná voda pre ženy
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
105,00

Ušetríte 29%
90 ml
74,90

Kód: NAR0602 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Narciso Rodriguez Narciso
Zloženie

Spoznajte nový spôsob, ako dokonale zamotať mužom hlavu. Parfumovaná voda pre ženy Narciso Rodriguez Narciso bola na to priamo stvorená. Bola inšpirovaná silou, ktorú v sebe ukrýva zvádzanie ženy. V kombinácii s modernou eleganciou vznikla vôňa, ktorá opája zmysly.

  • je kombináciou sily, zraniteľnosti, neskrývanosti a kultivovanosti
  • zvodná opojná vôňa pre elegantnú ženu
  • jednoduchý dizajn flakónu typický pre vône Narciso Rodriguez

Zloženie vône
Alchýmiu príťažlivosti, ktorú táto vôňa evokuje, otvárajú veselé a jemné tóny bulharskej ruže a gardénie, ktoré sa opierajú o eleganciu a pokoj cédrových akordov v základe vône. O intenzívny zmyselný dotyk sa v srdci vonnej kompozície postarajú hrejivé tóny pižma.

Príbeh vône
Flakón vône Narciso Rodriguez Narciso je zosobnením výtvarného umenia a súčasne výrečnosti. Dizajn vône stojí na obyčajnom tvare kocky, v ktorej sa neprehliadnuteľne prepisujú a prepájajú krása a logika, čo sú typické prejavy návrhára  Narcisa Rodrigueza.

Na obale vône sa stretáva matnosť obdĺžnikového viečka, ktorá kontrastuje s leskom sklenenej fľaštičky a to všetko doplňuje čierne logo. Z bieleho podkladu výrazne vystupuje a vyjadruje čistotu, jednoduchosť a asertivitu.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bulharská ruža, gardénia
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, céder
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Narciso Rodriguez

Parfémy Narciso Rodriguez | Narciso Rodriguez - Americký módny návrhár Narciso Rodriguez študoval na známej Parson 's School of Design v New Yorku, po štúdiách spolupracoval napríklad s Calvin Klein. Za kolekciu dámskeho oblečenia, na ktorom pracoval v roku 1997 v spolupráci s talianskou spoločnosťou Aeffe, zastrešujúca napríklad značky Moschino alebo Pollini, dostal radu ocenení. Štýl jeho návrhov je ovplyvnený európskymi aj latinskoamerickými trendami, napriek tomu sú originálne. Svoje o tom vedia také hviezdy ako je Salma Hayek alebo Rachel Weiss, ktoré jeho návrhy využívajú. Svoj prvý dámsky parfém potom uviedol na trh v roku 2003.

Recenzie Narciso Rodriguez Narciso