Nina Ricci Luna toaletná voda pre ženy

2×
Nina Ricci Luna toaletná voda pre ženy
Nina Ricci Luna toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
80,77

Ušetríte 22%
80 ml
62,60

78,25 / 100 ml, vr. DPH
Kód: NIN0695 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 9. 3. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 8. 3. 2021

Popis parfému Nina Ricci Luna
Zloženie

Stavte na svoje inštinkty a nasledujte túžbu po objavovaní, ktorú vo vás podnieti toaletná voda pre ženy Nina Ricci Luna. Táto vôňa – ľahká, živá a so štipkou záhady – bude dokonale rezonovať s ľahkosťou vašej mladosti a podčiarkne vašu dievčenskú zmyselnosť.

  • vôňa v krásnom flakóne ako stvorená pre mladšie ženy
  • intenzívna žiarivá vôňa s gurmánskymi tónmi
  • súčasť línie vôní Les Belles de Nina

Zloženie vône
O šťavnatý úvod sa postará kombinácia pomarančového kvetu s vôňou lesného ovocia. Po chvíli sa zmieša s tónmi lahodného karamelu s medovým pozadím. Sladko drevité santalové drevo s madagaskarskou vanilkou potom vytvára harmonickú dvojicu, ktorá sa postará o zmyselný vonný zážitok až do posledného okamihu.

Príbeh vône
Slovo Luna, latinské pomenovanie Mesiaca, je zároveň súčasťou názvu vône Nina Ricci Luna. Dokonale odráža trochu tajomný, súčasne odvážny a úplne neodolateľný charakter tejto vonnej kompozície. Aj odtiene modrej, ktoré na flakóne dominujú, s vôňou korešpondujú. Farby nočnej oblohy kontrastujú so zlatými listami na vrchnáčiku a odrážajú prísľub zmyselného zážitku.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
lesné bobule, pomarančový kvet
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
slamienka, karamel
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, madagaskarská vanilka
Druh vône
orientálna

O značke Nina Ricci

Módna návrhárka Nina Ricci do svojej tvorby premietla prvky ženskosti, noblesy a jednoduchosti. Jej haute couture módny dom už od roku 1932 zdobí ulice Paríža a dokonalé strihy a vybrané materiály zas Parížanky. Módne kolekcie návrhárka spolu so svojím synom čoskoro rozšírila o vône Nina Ricci, ktoré sú dodnes neodmysliteľnou súčasťou tejto francúzskej značky.

Celkom prvý parfum Nina Ricci Coeur Joie vznikol už v roku 1946 a v poradí druhá vôňa L’Air du Temps odoláva skúškam času aj módy od roku 1948. Esencia ukrytá v slávnom flakóne korunovanom krištáľovou holubicou stelesňuje lásku a slobodu a stala sa ikonickým parfumom značky. Jeho popularita pomohla upevniť medzinárodný úspech módneho domu a dodnes je nekonečným zdrojom inšpirácie pre jeho celú tvorbu aj ďalšie parfémy Nina Ricci.

Recenzie Nina Ricci Luna2