Nivea Men Active Clean

kozmetická sada I.

Nivea Men Active Clean kozmetická sada I.
Nivea Men Active Clean kozmetická sada I.
Nivea Men Active Clean kozmetická sada I.
Novinka
8,50
Zľava 11%
kozmetická sada I.
7,60

Kód: NIV03147 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: sprchový gél na tvár, telo a vlasy pre mužov Active Clean 250 ml + antiperspirant v spreji pre mužov Black & White Invisible 150 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Nivea Men Active Clean
kozmetická sada I. | 7,60

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.