Nivea Men Deep

kozmetická sada II.

Nivea Men Deep kozmetická sada II.
Nivea Men Deep kozmetická sada II.

Kód: NIV03146 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Men Deep voda po holení 100 ml + Men Deep gél na holenie 200 ml + Men Deep antiperspirant roll-on 48h 50 ml + Labello Active Care balzam na pery pre mužov SPF 15 4,8 g + kozmetická taška

Darček pre vás
Zadajte v košíku kód niv50sk a vybrané kozmetické sady od značky Nivea budete mať za polovicu.

Vlastnosti

Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ sady
kozmetická sada

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.