Nivea MicellAir Expert

odličovacie micelárne obrúsky

12×
Nivea MicellAir  Expert odličovacie micelárne obrúsky
Nivea MicellAir  Expert odličovacie micelárne obrúsky
Nivea MicellAir  Expert odličovacie micelárne obrúsky
qmKoUnOu5MA
20 ks
4,60

Kód: NIV2382 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Nivea MicellAir Expert
20 ks | 4,60

Popis kozmetiky Nivea MicellAir Expert

Vlastnosti:

  • dôkladne odličuje všetky typy očného make-upu
  • posilňuje a vyživuje riasy
  • nezanecháva na pleti mastný film

Vlastnosti

Konzistencia
obrúsky
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.