Notino Home Scented Cards Rose & Powdervonná karta 3 ks

2×
Notino Home Scented Cards Rose & Powder vonná karta 3 ks
Notino Home Scented Cards Rose & Powder vonná karta 3 ks
10,00

Kód: NOI02243 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis parfému Notino Home Scented Cards Rose & Powder
Zloženie

Aróma ruže a svieže zelené tóny prenesie vonná karta Notino Home Rose & Powder do vášho oblečenia v šatníku, topánok v zásuvke, do interiéru auta aj do kabelky. Vonné esencie podporia vašu dobrú náladu a uvoľnia vás počas náročnejších dní. Doprajte si o trochu viac ružovej do šedi všedných dní.

Vlastnosti:

  • 3 kusy v balení
  • vhodné do šatníka, skrinky na topánky či do auta
  • so stužkou pre možnosť zavesenia
  • výdrž vône kariet sú 2 mesiace
  • v nežnej ružovej farbe
  • rozmer: 10 × 6,6 cm

Vonná kompozícia:
Najprv ucítite svieže zelené tóny a citrón. Potom sa začne uvoľňovať vôňa ruže, kosatca a šťavnatých malín. Pozadie vône tvorí vanilka a čisté tóny pižma.

Ako používať:
Vyberte kartu z celofánového obalu a zaveste pomocou mašle do priestoru alebo vsuňte medzi oblečenie v zásuvke. Vyhnite sa priamemu kontaktu s pokožkou. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uschovávajte mimo dosahu detí. Po použití vhoďte do zmesového odpadu.

Zloženie

Charakter bytovej vône
kvetinová, sladká

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Home Scented Cards Rose & Powder