NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stoptekutý korektor

11×
NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop tekutý korektor
NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop tekutý korektor

Popis produktu NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop
Vlastnosti

Zakryť nedostatky, zvýrazniť prednosti a prirodzené rysy tváre alebo rozjasniť pleť – to všetko zvládne tekutý korektor NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop. Je vysoko pigmentovaný, takže výborne zakryje pupence aj všetky ďalšie nedokonalosti. Tiež je skvelý na rozjasnenie unavenej pleti pod očami a zasychá do matného finišu, takže vždy vyzerá prirodzene.

Multifunkčný korektor Can’t Stop Won’t Stop je dostupný v širokej škále odtieňov, ktoré môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať pre vytvorenie presného odtieňa na mieru. Na pleti vydrží až 24 hodín, a vy si tak môžete užívať dokonalý vzhľad po celý deň.

Vlastnosti:

  • umožňuje plné krytie nedokonalostí
  • vydrží na pleti až 24 hodín
  • rozjasňuje unavenú pleť pod očami
  • zvýrazňuje prirodzené kontúry tváre
  • zasychá do matného finišu
  • má ľahkú, tekutú konzistenciu
  • vegánsky produkt

Ako aplikovať:
Jemne vklepte pod oči, na pupence či ďalšie nedokonalosti pleti a rozotrite pomocou hubky alebo štetčeka na korektor.

Notino tip:
Aby bola vaša pleť nalíčená naozaj dokonale, použite korektor spolu s make-upom a púdrom z radu NYX Can’t Stop Won’t Stop.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Efekt
korekčný

O značke NYX Professional Makeup

Značku dekoratívnej kozmetiky NYX Professional Makeup založila v roku 1999 v Los Angeles umelecká maskérka Toni Ko. Kozmetika NYX Professional Makeup je odrazom najnovších trendov v líčení. V portfóliu značky nájdete všetko od rúžov, make-upov až po profesionálne kozmetické štetce.

NYX Professional Makeup sú produkty vysokej kvality za priaznivé ceny, ktoré sa tešia obľube aj u profesionálnych vizážistov. NYX Professional Makeup ponúka nielen krásne vnútro, ale aj štýlové obaly líčidiel. Krásne obaly dotvárajú imidž celej značky NYX Professional Makeup, ktorá je obľúbená po celom svete.

NYX Professional Makeup, to sú bohaté pigmenty, dlhotrvajúca výdrž nalíčenia a zábavný prístup k hre farieb. Nájdite si svoje perfektné líčidlá a staňte sa profesionálom v líčení. Kozmetika NYX Professional Makeup netestuje produkty na zvieratách.  

Recenzie NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop11