Odol

História značky Odol sa začala písať koncom 19. storočia v Drážďanoch. Jej zakladateľ, podnikateľ Karl August Linger, v roku 1892 uviedol na trh prvú antiseptickú ústnu vodu, ktorú vynašiel profesor Richard Seifert. Tá si rýchlo získala veľkú obľubu spotrebiteľov. Dnes Odol patrí do portfólia britského farmaceutického gigantu GlaxoSmithKline a ponúka desiatky inovatívnych výrobkov.

Nie je bez zaujímavosti, že táto spoločnosť vždy investovala veľké peniaze do reklamy. Okrem iného spolupracovala s legendárnym talianskym skladateľom Giacomom Puccinim, ktorý pre ňu zložil Ódu na Odol. Produkty Odol pre starostlivosť o zuby a ďasná sa vyznačujú vysokou kvalitou a rozumnou cenou. Z týchto dôvodov ich často odporúčajú dentálni odborníci.

Zubné pasty, gély, kefky a ostatné výrobky značky Odol sú vyvíjané na základe najnovších vedeckých poznatkov a ich mimoriadnu účinnosť potvrdil celý rad klinických testov. Značka Odol určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po žiarivo bielom úsmeve a trpia rôznymi stomatologickými problémami.

celý text skryť text

V túto chvíľu žiaľ nemáme dostupné žiadne produkty značky Odol.