Prejsť na hlavný obsah

OPI

OPI

Úžasné odtiene, perfektná výdrž, jednoduchá aplikácia. To sú legendárne laky na nechty OPI, s ktorými aj v pohodlí domova vykúzlite manikúru ako z profesionálneho salónu.

Značku OPI založil v roku 1981 v americkom Los Angeles George Schaeffer. Najprv išlo o spoločnosť vyrábajúcu dentálne materiály. Netrvalo však dlho, než si George Schaeffer všimol podobnosť medzi materiálmi používanými v dentálnom a nechtovom priemysle, čo ho inšpirovalo k vyvinutiu prvého akrylového systému. Prvý akrylový lak OPI bol určený pre nechtové salóny, ale ako roky ubiehali, laky OPI si našli cestu aj do domáceho kozmetického arzenálu žien po celom svete.

OPI laky si zamilovali aj hviezdy ako Serena Williams, Katy Perry, sestry Kardashianové, Gwen Stefani alebo Mariah Carey a vy si ich iste obľúbite tiež. Stačí si vybrať z nepreberného množstva nádherných odtieňov. Bude to OPI lak na nechty OPI Infinite Shine, OPI GelColor alebo lak OPI s originálnym názvom OPI Bubble Bath, OPI Funny Bunny, OPI Fiji Collection alebo trebárs elegantný OPI lak na nechty France Collection?

celý text skryť text