Oral B Super Floss dentálna niť pre strojček a implantáty

6×
Oral B Super Floss dentálna niť pre strojček a implantáty
Oral B Super Floss dentálna niť pre strojček a implantáty
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
3,90

Ušetríte 43%
50 ks
2,20

0,04 / 1 ks, vr. DPH
Kód: ORB1503 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 13. 4. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 12. 4. 2021

Popis Oral B Super Floss

Skutočne precízna starostlivosť o zuby so strojčekmi, mostíkmi alebo s prirodzene širokými medzizubnými priestormi. Dentálna niť Oral B Super Floss umožňuje dôkladné čistenie ťažko prístupných oblastí v ústach, a to vďaka podobe úzkych nastrihaných pásikov s vystuženým koncom. Používanie je preto veľmi ľahké a pri preťahovaní medzi zubami nedôjde k pretrhnutiu.

Dentálna niť na strojček a implantáty Oral B Super Floss má navyše príjemnú mätovú príchuť, ktorá vám osvieži dych nadlho.

Vlastnosti:

  • odstraňuje zubný povlak pod líniou ďasien
  • dôkladne čistí široké medzizubné priestory
  • má vopred nastrihané vlákna s vystuženým koncom
  • ľahko a efektívne odstraňuje zvyšky jedla
  • pohodlne kĺže medzi zubami bez pretrhávania
  • vhodná pre zuby so strojčekom či korunkami
  • príchuť mäty pre svieži dych

Ako používať:
Používajte po bežnom vyčistení zubov na dočistenie medzizubných priestorov alebo po jedle na odstránenie uviaznutého jedla medzi zubami. Niť opatrne vložte do priestoru medzi 2 zubami a pohybom nite dopredu a dozadu medzeru vyčistite.

O značke Oral B

Značka Oral B predstavuje komfort a nadštandartnú starostlivosť v oblasti dentálnej hygieny. Výrobky Oral B sú známe špičkovou kvalitou, ktorá zaručuje skvelé výsledky v starostivosti o zuby a celú ústnu dutinu. Kvalitná zubná kefka či dentálna niť sú totiž tými najlepšímy pomocníkmi na ceste ku krásnemu a zdravému úsmevu.

Zakladateľom značky je kalifornský zubár Robert Huston, ktorý v roku 1950 ako vôbec prvý nahradil u zubných kefiek tvrdé nylonové vlákna, ktoré sa používali od roku 1938, vláknami jemnými a zaoblenými. Tie sa stali svetovým fenoménom a značka Oral B lídrom trhu vo svojom obore.

Dnes je Oral B jednoznačne synonymom pre kvalitnú starostlivosť o chrup. Elektrická kefka Oral B nielen dôkladne vyčistí zuby, ale súčasne masíruje ďasná, čo má blahodárny účinok na ich správnu fuknciu. Pokiaľ chcete mať zuby bez kazov, zdravé ďasná a pocit ozajstnej čistoty a sviežosti, tak je Oral B kefka tou správnou voľbou.

Recenzie Oral B Super Floss6