Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold

parfém pre mužov 100 ml

27×
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold parfém pre mužov 100 ml
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold parfém pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: PAR0143 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold
100 ml

Popis parfému Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold

Pánska vôňa Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold dokonalým spôsobom symbolizuje nekonečnú fantáziu a zvodnosť. Zosobňuje mladého, moderného a dynamického muža, pre ktorého nie je nič problém.

Vôňa Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold je neobyčajne zmyselná a vyžaruje dokonalú čistotu. Spočiatku vás očarí svojimi trblietavými sladkými tónmi mandarínky, ktoré postupne prechádzajú do kvetinového srdca. Vôňa je zakončená arómou kože, ktorá podčiarkuje pravú mužnosť a silu. Tento luxusný pánsky parfém od Paco Rabanne je mimoriadne vhodný na večerné nosenie do spoločnosti.

Zloženie

Hlava
mandarínka
Srdce
kvetinové tóny
Základ
koža
Druh vône
kožená

O značke Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.

Recenzie Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold

Pridať novú recenziu

5.0
27 hodnotenie
25
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem