Paco Rabanne Invictus

darčeková sada III.

4×
Paco Rabanne Invictus darčeková sada III.
Paco Rabanne Invictus darčeková sada III.
Paco Rabanne Invictus darčeková sada III.
toaletná voda 100 ml + deodorant v spreji 150 ml

Kód: PAR0779 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Paco Rabanne Invictus
toaletná voda 100 ml + deodorant v spreji 150 ml

Popis parfému Paco Rabanne Invictus

Toaletná voda pre mužov Paco Rabanne Invictus je rýdzim elixírom mladosti. Vznikla v roku 2013 pod krídlami renomovaných tvorcov parfémov. Ucítite v nej tóny jazmínu, ovocia a dubového machu. Čerstvosť, ktorá vám otvára brány do sveta sviežosti a príjemných aromatických esencií.

Paco Rabanne Invictus je vôňa, ktorá prislúcha hlavne športovo aktívnym jedincom, či už telom, alebo dušou. Toaletná voda, s ktorou sa budete cítiť ako správny muž. Kompozícia, ktorá má zvýrazňovať vašu dlhodobú nepremožiteľnosť, mužskú silu a sexappeal.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.

Hodnotenie Paco Rabanne Invictus

Pridať novú recenziu

4.0
4 hodnotenie
2
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem