Prejsť na hlavný obsah

Perricone MD

O značke Perricone MD

Receptúry bohaté na živiny a antioxidanty, ktoré sú nášmu telu prirodzené. Práve vďaka nim môžete od kozmetiky Perricone MD čakať naozaj dramatické výsledky. Účelom pritom nie je problémy zakrývať, ale dlhodobo pleti prospieť.

V Perricone MD veria v dôležitosť spojenia krásy zvonku aj zvnútra, a práve tento holistický prístup sa prelína v celej filozofii značky. Ako hovorí sám zakladateľ Dr. Perricone, je nevyhnutné starať sa nielen o pleť, ale celkovo o svoje telo, pretože obe tieto cesty sa vzájomne veľmi ovplyvňujú. Na Notine nájdete všetko potrebné od Perricone MD práve pre vonkajšiu krásu, teda pre vašu pleť.

Túžite po luxusnej starostlivosti, ktorá pleť perfektne vyživí, nezaťaží a navyše dokáže odstrániť nevítané príznaky starnutia? Rad Perricone MD Cold Plasma si poradí nielen s jemnými linkami a vráskami, ale pomôže vám zjednotiť aj farebný tón pleti. Trápi vás, naopak, príliš mastná pleť s rozšírenými pórmi? Potom by ste na svojej ceste za dokonalou pleťou určite nemali minúť intenzívne tonikum pre minimalizáciu pórov Perricone MD. Tento malý zázrak si totiž okamžite zamilujete.

celý text skryť text