Peter Thomas Roth Un-Wrinklekoncentrované sérum na očné okolie

Peter Thomas Roth Un-Wrinkle koncentrované sérum na očné okolie
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle koncentrované sérum na očné okolie
15 ml

Kód: PTR0010 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Peter Thomas Roth Un-Wrinkle
Vlastnosti

Očné sérum Peter Thomas Roth Un-Wrinkle Un-Wrinkle intenzívne ošetruje pleť očného okolia a dodáva jej mladistvý vzhľad.

Vlastnosti:

  • vyplňuje vrásky a linky
  • oftalmologicky testované

Použitie:
Aplikujte na čisté očné okolie a jemne vklepte končekmi prstov. Používajte denne.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti, vrásky a zrelá pleť
Účinok
proti starnutiu, lifting
Aktívne látky
aloe vera, vitamín E

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.

Recenzie Peter Thomas Roth Un-Wrinkle