PhilipsPrestige SenselQ BHS830/00 žehlička na vlasy

Philips Prestige SenselQ BHS830/00 žehlička na vlasy
Philips Prestige SenselQ BHS830/00 žehlička na vlasy
žehlička na vlasy

Kód: PHI02391 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Philips Prestige SenselQ BHS830/00
Vlastnosti

Prispôsobte si narovnávanie vlasov na mieru. Inteligentná žehlička na vlasy Philips Prestige SenseIQ ju postráži za vás. Využíva moderné technológie, ktoré vnímajú teplotu vlasov, zabraňujú ich prehriatiu a zachovávajú prirodzený lesk.

Nestrácajte prirodzenú elasticitu a pevnosť vlasov, doprajte im žiarivý zdravý vzhľad. Žehlička Philips Prestige SenseIQ sa bez ťahania kĺže prameň po prameni a vytvorí elegantný účes rýchlosťou blesku.

Vlastnosti:

 • rýchlo a ľahko narovnáva vlasy
 • možno s ňou vytvoriť aj elegantné vlny
 • zachováva prirodzenú elasticitu a pevnosť vlasového vlákna
 • bráni zamotaniu vlasov a dodá im lesk
 • eliminuje statickú elektrinu
 • hladko sa kĺže po vlasoch

Technická špecifikácia:

 • technológia SenseIQ – vníma teplotu vlasov a bráni tak ich prehriatiu
 • systém Tetra Ionic – eliminuje statickú elektrinu, bráni zamotaniu vlasov a dodáva im lesk
 • mimoriadne hladké žehliace doštičky – nevytvárajú pri dotyku s vlasmi nepríjemné trenie
 • 3 režimy – rýchly (210 °C), normálny (190 °C), šetrný (170 °C)
 • praktické puzdro – vhodné na cesty

Ako používať:
Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Prestige SenselQ BHS830/00