Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04sonická zubná kefka

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04 sonická zubná kefka
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04 sonická zubná kefka
HX6803/04
64,99

Kód: PHI01854 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04
Vlastnosti

Užite si pri čistení zubov všetky výhody elektrickej kefky s istotou maximálnej šetrnosti. Sonická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04 dokáže odstrániť až 7× viac zubného povlaku než klasická manuálna kefka a zároveň je k vašim zubom a ďasnám mimoriadne šetrná.

Sonická technológia kefky využíva frekvenciu 62 000 pohybov za minútu, vďaka ktorým precízne odstraňuje zubný povlak. Zároveň počas čistenia vháňa tekutinu aj do medzizubných priestorov a špeciálne zaoblená hlavica bez problémov dosiahne aj na zadné zuby. Praktický senzor tlaku vás potom jemnými vibráciami upozorní, keď na zuby príliš tlačíte. Vďaka mimoriadnej šetrnosti je kefka vhodná aj na použitie so strojčekmi, výplňami, korunkami alebo fazetami.

Vlastnosti:

 • šetrne čistí zuby vrátane medzizubných priestorov
 • odstráni až 7× viac povlaku než manuálna kefka
 • prispieva k zníženiu rizika vzniku zubného kazu
 • pomáha zlepšiť zdravie a kondíciu ďasien
 • bezpečná pre zubné náhrady a strojčeky
 • umožňuje čistiť zuby aj v zadnej časti ústnej dutiny

Technická špecifikácia:

 • 1 režim čistenia Clean + 2 intenzity čistenia
 • sonická technológia – frekvencia až 62 000 pohybov za minútu
 • program Easy Start – postupne zvyšuje čistiaci výkon kefky
  počas prvých 14 dní pre vašu lepšiu adaptáciu
 • zabudovaný tlakový senzor – upozorní vás, keď na zuby príliš tlačíte
 • časovač Quadpacer – odmeriava interval pre rovnomerné čistenie každej časti úst
 • funkcia BrushSync – včas upozorní, že je hlavica kefky opotrebovaná
 • časovač Smartimer – odmeriava odporúčaný čas čistenia 2 minúty
 • lítiovo-iónová batéria + indikátor stavu nabitia
 • výdrž batérie na 1 nabitie až 2 týždne

Ako používať:
Kefku navlhčite a naneste na ňu zubnú pastu. Vložte kefku do úst a až potom ju zapnite. Vyčistite postupne každý zub zo všetkých strán. Zvukovým signálom vás kefka upozorní, že máte prejsť na ďalšiu časť ústnej dutiny. Po vyčistení zubov zvyšok pasty vypľujte a ústa si vypláchnite vodou. Hlavicu kefky zakaždým dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04