PhilipsSonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24 HX6836/24 sonická zubná kefka

1×
Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24 sonická zubná kefka
Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24 sonická zubná kefka
HX6836/24
90,00

90,00 / 1 ks, vr. DPH
Kód: PHI01792 | Viac než 5 ks na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 27. 9. 2021

Popis Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24 HX6836/24
Vlastnosti

Pri starostlivosti o ústnu dutinu stavte na najnovšie technológie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť zdravé zuby a žiarivejší úsmev. Sonická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24 účinne zbaví zuby nežiaduceho povlaku a dlhodobým používaním podporí zdravie ďasien.

Husto osádzaná hlavica kefky čistí zuby skutočne precízne a spoločne so špeciálnym režimom White je ideálna na odstránenie povrchových škvŕn. Za 1 jediný týždeň vám tak pomôže získať viditeľne belšie zuby. Zabudovaný senzor kefky vás vždy upozorní, keď budete na zuby príliš tlačiť, a časovač Smartimer zase postráži odporúčaný čas čistenia.

Vlastnosti:

 • za 1 jediný týždeň čistenia viditeľne belšie zuby
 • odstraňuje povrchové škvrny na zuboch od jedla, nápojov alebo fajčenia
 • pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu
 • účinne zo zubov odstraňuje zubný povlak
 • prispieva k zlepšeniu zdravia ďasien
 • vhodná na použitie so strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami

Technická špecifikácia:

 • 62 000 sterov za minútu
 • režim White – odstraňuje povrchové škvrny zo zubov
 • režim Clean – zaisťuje vynikajúce čistenie
 • časovač Smartimer – odmeriava 2 minúty
 • tlakový senzor – zaručuje správnosť používania
 • časovač Quadpacer – zaisťuje rovnomernosť čistenia
 • funkcia BrushSync™ – deteguje opotrebovanie hlavice
 • lítiovo-iónová batéria + indikátor stavu nabitia
 • výdrž nabitej batérie až 2 týždne

Príslušenstvo:

 • 1 hlavica kefky W2 Optimal White
 • nabíjačka

Ako používať:
Navlhčite kefku a naneste na ňu zubnú pastu. Zvoľte si intenzitu čistenia a vložte kefku do úst. Postupne vyčistite každý zub zo všetkých strán. Zvukovým signálom vás kefka upozorní, že máte prejsť na ďalšiu časť ústnej dutiny. Po vyčistení zubov zvyšok pasty vypľujte a ústa si vypláchnite vodou. Hlavicu kefky po použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou.

Podrobný návod

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24 HX6836/241