Prejsť na hlavný obsah

Real Techniques

Real Techniques

Kvalitné, oceňované a inovatívne kozmetické nástroje pre všetkých milovníkov líčenia – to všetko ponúka značka Real Techniques. Produkty kombinujú high-tech materiály s inovatívnymi tvarmi pre dosiahnutie dokonalého make-upu. V kolekcii produktov nájdete ako sady štetcov, tak aj samostatné štetce na make-up, púder, lícenku, očné tiene, kontúrovanie, ale aj obľúbené hubky. Nechýbajú ani produkty vhodné na čistenie pleti aj na čistenie samotných štetcov a hubiek.

 

Značka Real Techniques bola na trh uvedená v roku 2011. V jej portfóliu sú ľahučké štetce vysokej kvality, ktoré sa ľahko používajú a čistia a pomôžu vám vytvárať to najlepšie líčenie. Štetce Real Techniques sú vyrobené zo syntetického materiálu taklon, ktorý je jemný, mäkký a vhodný aj pre citlivú pleť. Hubky na make-up sú navrhnuté s revolučnou penovou technológiou bez latexu, aby rovnomerne rozotreli make-up a vytvorili hladký a dokonalý výsledok. Za zmienku stojí hubka na aplikáciu make-upu Real Techniques Miracle Complexion Sponge Ornament.

Začiatočníkom ale aj skúseným mejkapovým umelcom uľahčí život sada štetcov Real Techniques Everyday Essentials alebo aj praktický štetec na krémový a tekutý make-up Real Techniques Original Collection Base. Či už chcete vytvoriť efekt tzv. nahého líčenia, či naopak vyzývavý večerný look, s kozmetickými nástrojmi Real Techniques pozdvihnete líčenie na ďalšiu úroveň.

celý text skryť text